620661-2026 - Competition
Lithuania – Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables – Medicinos pagalbos priemonės Nr. 560
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Medicinos pagalbos priemonės Nr. 560
Description: Medicinos pagalbos priemonės Nr. 560
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
Additional classification (cpv): 33172000 Anaesthesia and resuscitation devices, 33122000 Ophthalmology equipment, 33121500 Electrocardiogram, 33124131 Reagent strips, 33157110 Oxygen mask, 33190000 Miscellaneous medical devices and products, 33194000 Devices and instruments for transfusion and infusion, 33695000 All other non-therapeutic products, 33790000 Laboratory, hygienic or pharmaceutical glassware, 38437000 Laboratory pipettes and accessories
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1 pirkimo dalis. Adatos periferinių nervų ir rezginių anestezijai 22G x 35 ±5 mm su ultragarso reflektoriais ir elektros stimuliacijos laidu
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: 2 pirkimo dalis. Adatos periferinių nervų ir rezginių anestezijai 24G x 25 ±5 mm su ultragarso reflektoriais ir elektros stimuliacijos laidu
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: 3 pirkimo dalis. Buteliukai spiritui su pritrinamu kamšteliu (100-200 ml talpos)
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: 4 pirkimo dalis. Endotrachėjiniai vamzdeliai su integruotu viršmoviniu atsiurbimo kanalu Nr. 6; Nr. 6,5; Nr. 7; Nr. 7,5; Nr. 8; Nr. 8,5; Nr. 9
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: 5 pirkimo dalis. Endotrachėjinio vamzdelio pakeitimo kateteris:
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: 6 pirkimo dalis. Juostelės Širmerio
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: 7 pirkimo dalis. Indeliai vatai laikyti (su dangteliu)
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: 8 pirkimo dalis. Invazinio KS matavimo daviklio kameros, pritaikytos Senso Nor 844 tipo davikliui
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: 9 pirkimo dalis. Kiuvetės 27-31x20-25 cm
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: 10 pirkimo dalis. Kateteriai šlapimo pūslės „Foley” arba lygiaverčiai CH12 2-jų kanalų vyriški (su 20 - 50) ml balionėliu)
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: 11 pirkimo dalis. Kateteriai šlapimo pūslės „Foley” arba lygiaverčiai CH14 2-jų kanalų vyriški (su 20 - 50) ml balionėliu)
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: 12 pirkimo dalis. Kateteriai šlapimo pūslės „Foley” arba lygiaverčiai CH22 2-jų kanalų vyriški (su 5 - 15) ml balionėliu)
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: 13 pirkimo dalis. Kaukės deguonies, skirtos kvėpavimui per tracheostominį vamzdelį
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: 14 pirkimo dalis. Kepurės (su raišteliais)
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Title: 15 pirkimo dalis. Krūtinės drenavimo sistema suaugusiems
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Title: 16 pirkimo dalis. Pirštinės polipropileninės arba lygiavertės
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Title: 17 pirkimo dalis. Popierius elektrokardiografui AT101
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Title: 18 pirkimo dalis. Prailginimo linija ne trumpesnė 30 cm,aukšto slėgio, nemaž. 8,3 (1200 PSI) suderinta darbui su "Medral" ir "Ulrich medical" injekavimo Sistema
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0019
Title: 19 pirkimo dalis. Prailginimo linijos šviesios (ilgis 30 – 35 cm 2,7-3,0/4,0-4,1 mm prie kaniulių)
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0020
Title: 20 pirkimo dalis. Prailginimo linijos šviesios (ilgis 90 - 95 cm, 3,0± 0,1/4,1± 0,1 mm prie kaniulių)
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0021
Title: 21 pirkimo dalis. Prailginimo linijos šviesios (ilgis 60 - 65 cm 3,0± 0,1/4,1± 0,1 mm prie kaniulių)
Internal identifier: 21
Lot: LOT-0022
Title: 22 pirkimo dalis. Pūslės ledui
Internal identifier: 22
Lot: LOT-0023
Title: 23 pirkimo dalis. Ptozės zondas
Internal identifier: 23
Lot: LOT-0024
Title: 24 pirkimo dalis. Rinkiniai punkcinei cistostomijai CH 10
Internal identifier: 24
Lot: LOT-0025
Title: 25 pirkimo dalis. Stentai ureteriniai CH5 ± 0,5 CH
Internal identifier: 25
Lot: LOT-0026
Title: 26 pirkimo dalis. Stentai ureteriniai CH7
Internal identifier: 26
Lot: LOT-0027
Title: 27 pirkimo dalis. Vienkartinis švirkštas 2 ml. pritaikytas Lynax švirkšto apsaugai nuo jonizuojančiosios spinduliuotės
Internal identifier: 27
Lot: LOT-0028
Title: 28 pirkimo dalis. Zondai rektaliniai CH 22
Internal identifier: 28
Lot: LOT-0029
Title: 29 pirkimo dalis. Priemonės neuronavigacinei sistemai
Internal identifier: 29
Lot: LOT-0030
Title: 30 pirkimo dalis. Priemonės neuronavigacinei sistemai
Internal identifier: 30