2. Procedure
Procedure
Title: Metallography devices set / Metallograafia seadmete kompleks
Description: Eesmärk on hankida terviklik seadmekomplekt metallograafiliste proovide ettevalmistamiseks. Komplekt peab sisaldama lauapealset täppislõikeseadet proovide tükeldamiseks, vormpressi proovide kuumfikseerimiseks ning kolme lihvimis-poleerimisseadet metallograafiliste proovide lihvimiseks ja poleerimiseks. Seadmed peavad olema omavahel funktsionaalselt sobivad ning võimaldama proovide ettevalmistamist ühtse ja järjestikuse töövoona. The purpose of the procurement is to acquire an integrated set of equipment for metallographic sample preparation. The set shall include a benchtop precision cutting machine for sectioning specimens, a hot mounting press for mounting specimens, and three grinding and polishing machines for metallographic specimen preparation. The equipment shall be functionally compatible and enable a consistent, sequential sample-preparation workflow. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 314862-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38500000 Checking and testing apparatus
Additional classification (cpv): 38400000 Instruments for checking physical characteristics
5. Lot
Lot: LOT-0000