620684-2026 - Competition
Poland – Repair and maintenance services of cars – Serwisowanie pojazdów użytkowanych w Centrum Obsługi Administracji Rządowej
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Serwisowanie pojazdów użytkowanych w Centrum Obsługi Administracji Rządowej
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest serwisowanie pojazdów użytkowanych w Centrum Obsługi Administracji Rządowej, których typ i rodzaj został opisany w Załączniku nr 1 do SWZ, w podziale na części: 1) Część I: Serwisowanie pojazdów osobowych w serwisie ASO marek Grupy VAG, 2) Część II: Serwisowanie pojazdów dostawczych z napędem spalinowym, dostawczych z napędem elektrycznym, minibusów, samochodów osobowych z napędem spalinowym, osobowych z napędem elektrycznym, autobusu oraz pojazdu ciężarowego powyżej 12T DMC, ciągników oraz pojazdu specjalnego – w serwisie niezależnym, 3) Część III: Serwisowanie pojazdów osobowych w serwisie ASO marki Mercedes, 4) Część IV: Serwisowanie pojazdów osobowych i dostawczych z napędem elektrycznym i spalinowym, użytkowanych w OW Łańsk, 5) Część V: Serwisowanie pojazdów osobowych w serwisie ASO marki BMW, 6) Część VI: Serwisowanie pojazdów osobowych w serwisie ASO marki AUDI. 2. Stacja obsługi serwisowej pojazdów, w której będą serwisowane pojazdy Zamawiającego, musi być zlokalizowana w odległości nie większej niż: 1) Część I: 20 km od siedziby Zamawiającego, mieszczącej się przy ul. Powsińskiej 69/71 w Warszawie, 2) Część II: 25 km od siedziby Zamawiającego, mieszczącej się przy ul. Powsińskiej 69/71 w Warszawie, 3) Część III: 30 km od siedziby Zamawiającego, mieszczącej się przy ul. Powsińskiej 69/71 w Warszawie, 4) Część IV: 35 km od siedziby Zamawiającego, mieszczącej się w Ośrodku Wypoczynkowym Łańsk, 11-034 Stawiguda, 5) Część V: 20 km od siedziby Zamawiającego, mieszczącej się przy ul. Powsińskiej 69/71 w Warszawie, 6) Część VI: 20 km od siedziby Zamawiającego, mieszczącej się przy ul. Powsińskiej 69/71 w Warszawie. Wskazane powyżej odległości, od siedziby Zamawiającego do stacji obsługi serwisowej, najkrótszą trasą drogową do przejechania samochodem, mierzoną za pomocą aplikacji Google Maps. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób i zakres jego realizacji dla każdej części opisany został w Załączniku nr 2 do SWZ stanowiącym Istotne postanowienia umowy. 4. Na podstawie art. 29 ust. 3a ustawy Pzp, Zamawiający wymaga, aby przez cały okres obowiązywania umowy osoby wykonujące zamówienie czyli m.in. czynności serwisowe i naprawy, były zatrudnione na podstawie umowy o pracę, zgodnie z art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks Pracy. 5. W przypadku zaistnienia uzasadnionych wątpliwości co do spełnienia wymogu określonego w ust. 4 Zamawiający zastrzega sobie prawo weryfikacji sposobu zatrudnienia osób, o których mowa w ust. 4 poprzez: 1) zażądanie przedłożenia, w terminie 14 dni od otrzymania takiego wezwania, zanonimizowanych (poza danymi personalnymi) umów o pracę tych osób, i/lub: 2) złożenie wniosku do Państwowej Inspekcji Pracy o kontrolę sposobu zatrudnienia pracowników. 6. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. 7. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej, o której mowa w art. 227 - 238 ustawy Pzp. 8. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych w rozumieniu art. 92 ust. 1 ustawy Pzp. 9. Zamawiający dopuszcza składania ofert częściowych. Każdy Wykonawca ma prawo złożyć ofertę na jedną lub więcej części. 10. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej, o której mowa w art. 311 - 315 ustawy Pzp. 11. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu, w tym zwrotu kosztów poniesionych z tytułu nabycia kwalifikowanego podpisu elektronicznego. 12. Zamawiający nie dopuszcza złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty. 13. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp. 14. Wszystkie wymagania nieopisane w ogłoszeniu zawarte są w SWZ.
Internal identifier: WIP.261.57.2026.OM
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50112000 Repair and maintenance services of cars
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część I - Serwisowanie pojazdów osobowych w serwisie ASO marek Grupy VAG
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest serwisowanie pojazdów osobowych w serwisie ASO marek Grupy VAG. 2. Stacja obsługi serwisowej pojazdów, w której będą serwisowane pojazdy Zamawiającego, musi być zlokalizowana w odległości nie większej niż 20 km od siedziby Zamawiającego, mieszczącej się przy ul. Powsińskiej 69/71 w Warszawie. Wskazana powyżej odległość, od siedziby Zamawiającego do stacji obsługi serwisowej, najkrótszą trasą drogową do przejechania samochodem, mierzoną za pomocą aplikacji Google Maps. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób i zakres jego realizacji opisany został w Załączniku nr 2 do SWZ stanowiącym Istotne postanowienia umowy. 4. Termin realizacji - od dnia podpisania umowy do 31 grudnia 2028 r., z zastrzeżeniem że: 1) realizacja usług objętych umową nastąpi nie wcześniej niż od 1 stycznia 2027 r. 2) umowa ulegnie wcześniejszemu rozwiązaniu, po wyczerpaniu maksymalnego wynagrodzenia Wykonawcy brutto określonego w umowie.
Lot: LOT-0002
Title: Część II - Serwisowanie pojazdów dostawczych z napędem spalinowym, dostawczych z napędem elektrycznym, minibusów, samochodów osobowych z napędem spalinowym, osobowych z napędem elektrycznym, autobusu oraz pojazdu ciężarowego powyżej 12T DMC, ciągników oraz pojazdu specjalnego – w serwisie niezależnym
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest serwisowanie pojazdów dostawczych z napędem spalinowym, dostawczych z napędem elektrycznym, minibusów, samochodów osobowych z napędem spalinowym, osobowych z napędem elektrycznym, autobusu oraz pojazdu ciężarowego powyżej 12T DMC, ciągników oraz pojazdu specjalnego, w serwisie niezależnym. 2. Stacja obsługi serwisowej pojazdów, w której będą serwisowane pojazdy Zamawiającego, musi być zlokalizowana w odległości nie większej niż 25 km od siedziby Zamawiającego, mieszczącej się przy ul. Powsińskiej 69/71 w Warszawie. Wskazana powyżej odległość, od siedziby Zamawiającego do stacji obsługi serwisowej, najkrótszą trasą drogową do przejechania samochodem, mierzoną za pomocą aplikacji Google Maps. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób i zakres jego realizacji opisany został w Załączniku nr 2 do SWZ stanowiącym Istotne postanowienia umowy. 4. Termin realizacji - od dnia podpisania umowy do 31 grudnia 2028 r., z zastrzeżeniem że: 1) realizacja usług objętych umową nastąpi nie wcześniej niż od 1 stycznia 2027 r. 2) umowa ulegnie wcześniejszemu rozwiązaniu, po wyczerpaniu maksymalnego wynagrodzenia Wykonawcy brutto określonego w umowie.
Main classification (cpv): 50114000 Repair and maintenance services of trucks
Additional classification (cpv): 50113000 Repair and maintenance services of buses
Lot: LOT-0003
Title: Część III - Serwisowanie pojazdów osobowych w serwisie ASO marki Mercedes
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest serwisowanie pojazdów osobowych, w serwisie ASO marki Mercedes. 2. Stacja obsługi serwisowej pojazdów, w której będą serwisowane pojazdy Zamawiającego, musi być zlokalizowana w odległości nie większej niż 30 km od siedziby Zamawiającego, mieszczącej się przy ul. Powsińskiej 69/71 w Warszawie. Wskazana powyżej odległość, od siedziby Zamawiającego do stacji obsługi serwisowej, najkrótszą trasą drogową do przejechania samochodem, mierzoną za pomocą aplikacji Google Maps. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób i zakres jego realizacji opisany został w Załączniku nr 2 do SWZ stanowiącym Istotne postanowienia umowy. 4. Termin realizacji - od dnia podpisania umowy do 31 grudnia 2028 r., z zastrzeżeniem że: 1) realizacja usług objętych umową nastąpi nie wcześniej niż od 1 stycznia 2027 r. 2) umowa ulegnie wcześniejszemu rozwiązaniu, po wyczerpaniu maksymalnego wynagrodzenia Wykonawcy brutto określonego w umowie.
Lot: LOT-0004
Title: Część IV - Serwisowanie pojazdów osobowych i dostawczych z napędem elektrycznym i spalinowym, użytkowanych w OW Łańsk
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest serwisowanie pojazdów osobowych i dostawczych z napędem elektrycznym i spalinowym, użytkowanych w OW Łańsk. 2. Stacja obsługi serwisowej pojazdów, w której będą serwisowane pojazdy Zamawiającego, musi być zlokalizowana w odległości nie większej niż 35 km od siedziby Zamawiającego, mieszczącej się w Ośrodku Wypoczynkowym Łańsk, 11-034 Stawiguda. Wskazana powyżej odległość, od siedziby Zamawiającego do stacji obsługi serwisowej, najkrótszą trasą drogową do przejechania samochodem, mierzoną za pomocą aplikacji Google Maps. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób i zakres jego realizacji opisany został w Załączniku nr 2 do SWZ stanowiącym Istotne postanowienia umowy. 4. Termin realizacji - od dnia podpisania umowy do 31 grudnia 2028 r., z zastrzeżeniem że: 1) realizacja usług objętych umową nastąpi nie wcześniej niż od 1 stycznia 2027 r. 2) umowa ulegnie wcześniejszemu rozwiązaniu, po wyczerpaniu maksymalnego wynagrodzenia Wykonawcy brutto określonego w umowie.
Additional classification (cpv): 50114000 Repair and maintenance services of trucks
Lot: LOT-0005
Title: Część V - Serwisowanie pojazdów osobowych w serwisie ASO marki BMW
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest serwisowanie pojazdów osobowych, w serwisie ASO marki BMW. 2. Stacja obsługi serwisowej pojazdów, w której będą serwisowane pojazdy Zamawiającego, musi być zlokalizowana w odległości nie większej niż 20 km od siedziby Zamawiającego, mieszczącej się przy ul. Powsińskiej 69/71 w Warszawie. Wskazana powyżej odległość, od siedziby Zamawiającego do stacji obsługi serwisowej, najkrótszą trasą drogową do przejechania samochodem, mierzoną za pomocą aplikacji Google Maps. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób i zakres jego realizacji opisany został w Załączniku nr 2 do SWZ stanowiącym Istotne postanowienia umowy. 4. Termin realizacji - od dnia podpisania umowy do 31 grudnia 2028 r., z zastrzeżeniem że: 1) realizacja usług objętych umową nastąpi nie wcześniej niż od 1 stycznia 2027 r. 2) umowa ulegnie wcześniejszemu rozwiązaniu, po wyczerpaniu maksymalnego wynagrodzenia Wykonawcy brutto określonego w umowie.
Lot: LOT-0006
Title: Część VI - Serwisowanie pojazdów osobowych w serwisie ASO marki AUDI
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest serwisowanie pojazdów osobowych, w serwisie ASO marki AUDI. 2. Stacja obsługi serwisowej pojazdów, w której będą serwisowane pojazdy Zamawiającego, musi być zlokalizowana w odległości nie większej niż 20 km od siedziby Zamawiającego, mieszczącej się przy ul. Powsińskiej 69/71 w Warszawie. Wskazana powyżej odległość, od siedziby Zamawiającego do stacji obsługi serwisowej, najkrótszą trasą drogową do przejechania samochodem, mierzoną za pomocą aplikacji Google Maps. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób i zakres jego realizacji opisany został w Załączniku nr 2 do SWZ stanowiącym Istotne postanowienia umowy. 4. Termin realizacji - od dnia podpisania umowy do 31 grudnia 2028 r., z zastrzeżeniem że: 1) realizacja usług objętych umową nastąpi nie wcześniej niż od 1 stycznia 2027 r. 2) umowa ulegnie wcześniejszemu rozwiązaniu, po wyczerpaniu maksymalnego wynagrodzenia Wykonawcy brutto określonego w umowie.