620731-2026 - Competition
Czechia – Tree-cutting services – Kácení a ořezy dřevin středisko Nový Jičín – 11/2026 až 03/2027
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleKácení a ořezy dřevin středisko Nový Jičín – 11/2026 až 03/2027
DescriptionPředmětem zakázky je realizace kácení a ořezu dřevin podél silnic II. a III. třídy na území Moravskoslezského kraje v rámci spádové oblasti střediska Nový Jičín (v okrese Nový Jičín). Tato veřejná zakázka není zadávána na části dle § 101 ZZVZ. Jedná se o: - kácení celkem 11 kusů dřevin, jejichž specifikace včetně místopisu je uvedena v příloze č. 3 této zadávací dokumentace. - Ořezy celkem 9 kusů dřevin, jejichž specifikace včetně místopisu je uvedena v příloze č. 3 této zadávací dokumentace.
Internal identifier175/OI-Sl/26-Za
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 77211400 Tree-cutting services
5. Lot
LotLOT-0001
TitleKácení a ořezy dřevin středisko Nový Jičín– 11/2026 až 03/2027
Options
Description of the optionsviz ZD