2. Procedure
Procedure
Title: Onderhoud sport-, speel- en valondergronden
Description: De gemeente Ede beheert momenteel in de openbare ruimte 266 speel- en sportplekken met daarop 1.458 toestellen en 350 bijpassende speel- en valondergronden. Dit areaal moet onderhouden, vervangen of heringericht worden. Voor het reinigen, vervangen en aanvullen van sport-, speel- en valondergronden zoekt de opdrachtgever een opdrachtnemer. Zie aanbestedingsdocument.
Internal identifier: I260700003
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50870000 Repair and maintenance services of playground equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Zie aanbestedingsdocument. Zie aanbestedingsdocument.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: -