2. Procedure
Procedure
Title: Acord-cadru de furnizare Software tip cross-domain solution
Description: Încheierea unui acord-cadru de furnizare, cu un singur operator economic, în vederea achiziţionării produsului ,,Software tip cross-domain solution”. Termen limită de solicitare clarificări la documentație atribuire: 18 zile anterior datei limită de depunere oferte. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar şi complet tuturor solicitărilor de clarificări în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Internal identifier: 5129783_2026_PAAPD1632629
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48730000 Security software package
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Încheierea unui acord-cadru de furnizare, cu un singur operator economic, în vederea achiziţionării produsului ,,Software tip cross-domain solution”. Cantitatea minimă estimată a acordului-cadru 1 complet Cantitatea maximă estimată a acordului-cadru 5 complete Cantitățile estimate ale celui mai mare contract subsecvent ce urmează a fi încheiat: cantitatea minimă 1 complet; cantitatea maximă 5 complete Valoarea estimată a celui mai mare contract subsecvent care se estimează că va fi încheiat: 22.215.891,50 lei fără TVA.
Internal identifier: 1