620801-2026 - Competition
Czechia – Architectural, engineering and surveying services – KoPÚ Mělčany u Ivančic
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
TitleKoPÚ Mělčany u Ivančic
DescriptionPředmětem plnění této veřejné zakázky je zpracování návrhu komplexních pozemkových úprav v katastrálním území Mělčany u Ivančic, včetně nezbytných geodetických prací v třídě přesnosti určené pro obnovu katastru nemovitostí vyhláškou č. 357/2013 Sb., o katastru nemovitostí (katastrální vyhláška), ve znění pozdějších předpisů, na základě žádostí vlastníků pozemků podle zákona č. 139/2002 Sb., o pozemkových úpravách a pozemkových úřadech, ve znění pozdějších předpisů s cílem prostorově a funkčně uspořádat vlastnická práva k pozemků a s nimi související věcná břemena, pozemky zpřístupnit a zajistit podmínky pro racionální hospodaření vlastníků půdy a zvýšení ekologické stability krajiny. Výsledky KoPÚ budou sloužit pro obnovu katastrálního operátu a jako neopomenutelný podklad pro územní plánování. Předpokládaná výměra řešeného území činí 684 ha. Do předpokládaného obvodu KoPÚ je zahrnuto 3 537 parcel, zapsaných na 331 listech vlastnictví.
Internal identifierSP8205/2026-523101
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 71250000 Architectural, engineering and surveying services
5. Lot
LotLOT-0001
Options
Description of the optionsZadavatel si v závazném vzoru návrhu smlouvy o dílo ve smyslu § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje právo v průběhu plnění předmětu veřejné zakázky posunout termíny dokončení u vyhrazených služeb s promítnutím do posunu termínů dokončení navazujících služeb. Zadavatel si podle § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje právo kdykoliv v průběhu plnění předmětu veřejné zakázky, a to způsobem a za podmínek uvedených v příslušném článku závazného návrhu smlouvy, který je Přílohou č. 2 zadávací dokumentace, snížit nebo zvýšit rozsah jednotlivých služeb s tím, že jejich zadání bude řešeno v souladu se zákonem. Inflační doložka (dle čl. 3.6. návrhu smlouvy o dílo). Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky. Zadavatel však vyhrazenou změnu nemusí využít a může se rozhodnout provést nové zadávací řízení. Podrobnější informace jsou uvedeny v Zadávací dokumentaci a jejích přílohách.