2. Procedure
Procedure
Title: Najem tabletów wraz z akcesoriami i usługami
Description: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe dostarczenie Urządzeń, Akcesoriów oraz usług, realizowane w ramach Zamówienia Podstawowego oraz Prawa Opcji. Szczegóły zawarte w Opis Przedmiotu Zamówienia.
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30213200 Tablet computer
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Najem tabletów wraz z akcesoriami i usługami