620900-2026 - Competition
Poland – Pharmaceutical products – DOSTAWA PRODUKTÓW LECZNICZYCH - 79/PN/2026
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: DOSTAWA PRODUKTÓW LECZNICZYCH - 79/PN/2026
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem do Apteki Szpitalnej produktów leczniczych w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo - ilościowy
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: część 1
Options:
Description of the options: Zamawiający, zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na zwiększeniu ilości przedmiotu zamówienia w trakcie trwania umowy, wyłącznie w odniesieniu do tych pozycji asortymentu, dla których możliwość zastosowania prawa opcji została przewidziana w formularzu asortymentowo-ilościowym, na zasadach opisanych w § 1 wzoru Umowy
Lot: LOT-0002
Title: część 2
Lot: LOT-0003
Title: część 3
Lot: LOT-0004
Title: część 4
Lot: LOT-0005
Title: część 5
Lot: LOT-0006
Title: część 6
Lot: LOT-0007
Title: część 7
Lot: LOT-0008
Title: część 8
Lot: LOT-0009
Title: część 9
Lot: LOT-0010
Title: część 10
Lot: LOT-0011
Title: część 11
Lot: LOT-0012
Title: część 12
Lot: LOT-0013
Title: część 13
Lot: LOT-0014
Title: część 14
Lot: LOT-0015
Title: część 15
Lot: LOT-0016
Title: część 16
Lot: LOT-0017
Title: część 17
Lot: LOT-0018
Title: część 18
Lot: LOT-0019
Title: część 19
Lot: LOT-0020
Title: część 20
Lot: LOT-0021
Title: część 21
Lot: LOT-0022
Title: część 22
Lot: LOT-0023
Title: część 23
Lot: LOT-0024
Title: część 24
Lot: LOT-0025
Title: część 25
Lot: LOT-0026
Title: część 26
Lot: LOT-0027
Title: część 27
Lot: LOT-0028
Title: część 28
Lot: LOT-0029
Title: część 29
Lot: LOT-0030
Title: część 30
Lot: LOT-0031
Title: część 31
Lot: LOT-0032
Title: część 32
Lot: LOT-0033
Title: część 33
Lot: LOT-0034
Title: część 34
Lot: LOT-0035
Title: część 35
Lot: LOT-0036
Title: część 36
Lot: LOT-0037
Title: część 37
Lot: LOT-0038
Title: część 38
Lot: LOT-0039
Title: część 39
Lot: LOT-0040
Title: część 40
Lot: LOT-0041
Title: część 41
Lot: LOT-0042
Title: część 42
Lot: LOT-0043
Title: część 43