620909-2026 - Competition
Romania – Magnetic shakers – Lot agitatoare magnetice, cod CPV: 38436400-4 Agitatoare magnetice – 6 buc
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleLot agitatoare magnetice, cod CPV: 38436400-4 Agitatoare magnetice – 6 buc
DescriptionAchizitia unui Lot agitatoare magnetice, cod CPV: 38436400-4 Agitatoare magnetice – 6 bucNumarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: m!nim 14 zile. Autoritatea contractanta va raspunde tuturor solicitarilor de clarificari/informatiilor suplimentare in a 10- a zi inainte de data limiita cle depunere a ofertelor.
Internal identifier2026/4541750/7
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 38436400 Magnetic shakers
5. Lot
LotLOT-0000
TitleDefault lot
DescriptionLot agitatoare magnetice, cod CPV: 38436400-4 Agitatoare magnetice – 6 buc
Internal identifier1