2. Procedure
Procedure
Title: Sukcesywna dostawa pełnego asortymentu oryginalnych, fabrycznie nowych części zamiennych do samochodów służbowych SOP marki Mercedes-Benz w latach 2027-2028.
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa pełnego asortymentu oryginalnych, fabrycznie nowych części zamiennych do samochodów służbowych SOP marki Mercedes-Benz w latach 2027-2028 zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1a do SWZ oraz na warunkach określonych w SWZ.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34300000 Parts and accessories for vehicles and their engines
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje opcji.