2. Procedure
Procedure
Title: 2026-0709 ROK Stadsbank
Description: De opdracht betreft het op afroep beschikbaar stellen en inzetten van gekwalificeerde professionals voor de uitvoering en ondersteuning van de gemeentelijke schuldhulpverlening. De raamovereenkomst biedt de gemeente de mogelijkheid om gedurende de looptijd van de overeenkomst tijdelijk aanvullende capaciteit en/of specifieke deskundigheid in te zetten wanneer de reguliere personele capaciteit onvoldoende is of wanneer specifieke expertise noodzakelijk is. 1.000.000
Internal identifier: 2026-0709
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Zie leidraad