2. Procedure
Procedure
Title: ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΜΟΝΟΚΑΜΠΙΝΟΥ ΟΧΗΜΑΤΟΣ 4Χ4 ΜΕ ΑΥΤΟΝΟΜΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΥΡΟΣΒΕΣΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΗΛΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΑΡΧΙΑΣ ΠΑΦΟΥ –ΚΣ08/2026
Description: Από το Κοινοτικό Συμβούλιο Μηλιάς το οποίο ενεργεί μέσω της Επαρχιακής Διοίκησης Πάφου, ζητούνται προσφορές για την Προμήθεια και συντήρηση από τον προμηθευτή, ενός μονοκάμπινου οχήματος 4X4 με αυτόνομο σύστημα πυρόσβεσης για την Κοινότητα Μηλιάς της Επαρχίας Πάφου - Αρ. Πρ. Ε.Δ. ΠΑΦ. ΚΣ08/2026. Οι προσφορές θα υποβάλλονται ηλεκτρονικά (όχι σε φάκελο), μέσω του Ηλεκτρονικού Συστήματος Σύναψης Συμβάσεων (eProcurement) στην ιστοσελίδα www.eprocurement.gov.cy μέχρι την Παρασκευή 08 Μάϊου 2026 και ώρα 09:00 π.μ. Από την ίδια ιστοσελίδα μπορούν να εξασφαλιστούν ΔΩΡΕΑΝ πλήρη σειρά των Εγγράφων στην οποία περιέχονται όλες οι πληροφορίες του διαγωνισμού. Για τυχόν τεχνική υποστήριξη τηλ.22605050. Για περισσότερες πληροφορίες οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται στα Γραφεία της Επαρχιακής Διοίκησης Πάφου, Τεχνικές Υπηρεσίες τηλ. 2680137, 26801205,26801364, 26801207, 26801159, Φαξ: 26801172, ή στον Πρόεδρο του Κοιν. Συμβουλίου Μηλιάς.
Internal identifier: Ε. Δ. ΠΑΦ. Κ.Σ 08/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144000 Special-purpose motor vehicles
Additional classification (cpv): 35111000 Firefighting equipment, 34144200 Vehicles for the emergency services, 50100000 Repair, maintenance and associated services of vehicles and related equipment, 50110000 Repair and maintenance services of motor vehicles and associated equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001