621001-2026 - Competition
Romania – Special-purpose motor vehicles – Autospeciale
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Autospeciale
Description: Se doreste achizitia la pachet a doua autovehicule cu destinatie speciala asa cum sunt ele descrise in Caietul de Sarcini. Aceste vehicule vor fi utilizate in detectia pierderilor de apa din retea precum si pentru interventiile in cazul sparturilor de conducte de apa pe reteaua din administrare.
Internal identifier: Autospeciale
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144000 Special-purpose motor vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Achizitia a 2 autovehicule cu utilizare speciala asa cum sunt ele prezentate in Caietul de Sarcini
Internal identifier: 1