See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dodávka zemného plynu – PSO – Mesto Trstená 2026/ZP
Description: 1.1 Predmetom zákazky je pravidelná dodávka zemného plynu do odberných miest verejných obstarávateľov, resp. ich právnych subjektov vrátane prevzatia zodpovednosti za odchýlku, distribúcie a spotrebnej dane v kvalite zodpovedajúcej technickým podmienkam prevádzkovateľa distribučnej siete, za dodržania platných právnych predpisov SR, technických podmienok a prevádzkového poriadku prevádzkovateľa distribučnej siete od 01.01.2027 o 00:00 hod. do 31.12.2028 o 24:00 hod.. Presné obdobia pre jednotlivé odberné miesta verejných obstarávateľov a ich právnych subjektov sú uvedené v Prílohe č. 2 – Zoznam odberných miest a spotrieb.
Internal identifier: PSO 2026 ZP
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09123000 Natural gas
5. Lot
Lot: LOT-0001