621022-2026 - Competition
Bulgaria – Construction work – ,,Текущи ремонти на обекти, находящи се на територията на Община Антоново по обособени позиции“: Обособена позиция №1 „Текущ ремонт на сграда – филиал в с. Таймище на Детска градина „Шестте Ястребинчета“ в гр. Антоново“; Обособена позиция №2 „Текущ ремонт на НУ „Д-р Петър Берон“ в с. Изворово“; Обособена позиция №3 „Текущ ремонт на Младежки дом в с. Равно село“.
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: ,,Текущи ремонти на обекти, находящи се на територията на Община Антоново по обособени позиции“: Обособена позиция №1 „Текущ ремонт на сграда – филиал в с. Таймище на Детска градина „Шестте Ястребинчета“ в гр. Антоново“; Обособена позиция №2 „Текущ ремонт на НУ „Д-р Петър Берон“ в с. Изворово“; Обособена позиция №3 „Текущ ремонт на Младежки дом в с. Равно село“.
Description: Открита процедура за възлагане на обществена поръчка с предмет: ,,Текущи ремонти на обекти, находящи се на територията на Община Антоново по обособени позиции“: Обособена позиция № 1 „Текущ ремонт на сграда – филиал в с. Таймище на Детска градина „Шестте Ястребинчета“ в гр. Антоново“; Обособена позиция № 2 „Текущ ремонт на НУ „Д-р Петър Берон“ в с. Изворово“; Обособена позиция № 3 „Текущ ремонт на Младежки дом в с. Равно село“. Възложителят взема решение за откриване на процедура за възлагане на обществена поръчка, с което одобрява обявлението за обществена поръчка и документацията за участие в процедурата. Процедурата се открива на основание чл. 18, ал. 1, т. 1, във връзка с чл. 74 от ЗОП. Настоящите указания за участие в обществената поръчка са разработени и са част от Документацията за обществена поръчка съгласно чл. 31, ал. 1 и ал. 3 от ЗОП.
Internal identifier: 606605
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Обособена позиция №1 „Текущ ремонт на сграда – филиал в с. Таймище на Детска градина „Шестте Ястребинчета“ в гр. Антоново“
Description: Обособена позиция №1 „Текущ ремонт на сграда – филиал в с. Таймище на Детска градина „Шестте Ястребинчета“ в гр. Антоново“ ​​​​​​​
Internal identifier: 606641
Lot: LOT-0002
Title: Обособена позиция № 2 „Текущ ремонт на НУ „Д-р Петър Берон“ в с. Изворово“
Description: Обособена позиция № 2 „Текущ ремонт на НУ „Д-р Петър Берон“ в с. Изворово“ ​​​​​​​
Internal identifier: 606747
Lot: LOT-0003
Title: Обособена позиция №3 „Текущ ремонт на Младежки дом в с. Равно село“
Description: Обособена позиция №3 „Текущ ремонт на Младежки дом в с. Равно село“ ​​​​​​​ ​​​​​​​
Internal identifier: 606753