See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Sukcesivna dobava prehrambnega blaga v letu 2027 v okviru Programa ESS+ za odpravljanje materialne prikrajšanosti v Sloveniji v obdobju 2021-2027
Description: Predmet javnega naročila: sukcesivna dobava prehrambnega blaga v letu 2027 (moka, jajčne testenine, riž, mleko, olje, konzervirana zelenjava – fižol, konzervirana zelenjava – pelati, marmelada, steriliziran mesni izdelek in polenta) v okviru Programa ESS+ za odpravljanje materialne prikrajšanosti v Sloveniji v obdobju 2021-2027.
Internal identifier: JN-78803
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Moka
Description: Blago, ki je predmet dobave, je pšenična bela moka TIP 500, pakirana v 1 kg embalažo. Osnovna embalaža mora biti pakirana v transportno embalažo, ki preprečuje, da bi se prehrambeni izdelki sesedali in dobavljena na paletah (maksimalna količina na posamezni paleti je 750 kosov). Izdelki morajo imeti ob dobavi v skladišča upravičencev rok uporabe (uporabno najmanj do) še najmanj 10 mesecev.
Internal identifier: 552592
Additional classification (cpv): 15612000 Cereal or vegetable flour and related products
Lot: LOT-0002
Title: Jajčne testenine
Description: Blago, ki je predmet dobave, so kratke jajčne testenine (peresniki), pakirane v 0,5 kg embalažo. Osnovna embalaža mora biti pakirana v transportno embalažo, ki preprečuje, da bi se prehrambni izdelki sesedali in dobavljena na paletah (maksimalna neto teža izdelkov na posamezni paleti je 600 kg). Izdelki morajo imeti ob dobavi v skladišča upravičencev rok uporabe (uporabno najmanj do) še najmanj 10 mesecev.
Internal identifier: 552593
Additional classification (cpv): 15850000 Pasta products
Lot: LOT-0003
Title: Riž
Description: Blago, ki je predmet dobave je brušen dolgozrnat riž, pakiran v 1 kg vakumsko zaprto embalažo. Osnovna embalaža mora biti pakirana v transportno embalažo in dobavljena na paletah. Osnovna embalaža mora biti pakirana v transportno embalažo, ki preprečuje, da bi se prehrambni izdelki sesedali in dobavljena na paletah (maksimalna količina na posamezni paleti je 750 kosov). Izdelki morajo imeti ob dobavi v skladišča upravičencev rok uporabe (uporabno najmanj do) še najmanj 10 mesecev.
Internal identifier: 552594
Additional classification (cpv): 15614000 Processed rice
Lot: LOT-0004
Title: Mleko
Description: Blago, ki je predmet dobave, je trajno mleko, s 3,5 % mlečne maščobe. Izdelek mora biti pakiran v 1 litrsko embalažo. Osnovna embalaža mora biti pakirana v transportno embalažo, ki preprečuje, da bi se prehrambni izdelki sesedali in dobavljena na paletah (maksimalna količina na posamezni paleti je 780 kosov). Izdelek mora imeti rok uporabe (uporabno najmanj do) še najmanj 6 mesecev od dneva proizvodnje. Datum proizvodnje je lahko največ 1 mesec pred dobavo v skladišča upravičencev.
Internal identifier: 552695
Additional classification (cpv): 15511000 Milk
Lot: LOT-0005
Title: Olje
Description: Blago, ki je predmet dobave, je jedilno rafinirano sončnično olje. Izdelek mora biti pakiran v 1 litrsko embalažo. Osnovna embalaža mora biti pakirana v transportno embalažo, ki preprečuje, da bi se prehrambni izdelki sesedali in dobavljena na paletah (maksimalna količina na posamezni paleti je 750 kosov). Izdelek mora imeti rok uporabe (uporabno najmanj do) še najmanj 10 mesecev od dneva proizvodnje. Datum proizvodnje je lahko največ 1 mesec pred dobavo v skladišča upravičencev.
Internal identifier: 552697
Additional classification (cpv): 15421000 Refined oils
Lot: LOT-0006
Title: Konzervirana zelenjava - fižol
Description: Blago, ki je predmet dobave, je konzervirana zelenjava - fižol. Izdelek mora biti pakiran v 350-450 g embalažo. Neto plod min. 60 %. Osnovna embalaža mora biti pakirana v transportno embalažo, ki preprečuje, da bi se prehrambni izdelki sesedali in dobavljena na paletah (maksimalna neto teža izdelkov na posamezni paleti je 600 kg). Izdelki morajo imeti ob dobavi v skladišča upravičencev rok uporabe (uporabno najmanj do) še najmanj 10 mesecev.
Internal identifier: 552698
Additional classification (cpv): 15331400 Preserved and/or canned vegetables
Lot: LOT-0007
Title: Konzervirana zelenjava - pelati
Description: Blago, ki je predmet dobave, je konzervirana zelenjava - pelati. Izdelek mora biti pakiran v 350-450 g embalažo. Neto plod min. 60 %. Osnovna embalaža mora biti pakirana v transportno embalažo, ki preprečuje, da bi se prehrambni izdelki sesedali in dobavljena na paletah (maksimalna neto teža izdelkov na posamezni paleti je 600 kg). Izdelki morajo imeti ob dobavi v skladišča upravičencev rok uporabe (uporabno najmanj do) še najmanj 10 mesecev.
Internal identifier: 552699
Lot: LOT-0008
Title: Marmelada
Description: Blago, ki je predmet dobave, je domača marmelada iz mešanega (vsaj dveh ali več vrst) sadja. Količina sadne kaše v 1000 g končnega izdelka ne sme biti manjša od 300 g na splošno in 250 g pri črnem ribezu, šipku in kutini. Izdelek mora biti pakiran v 600-900 g embalažo. Osnovna embalaža mora biti pakirana v transportno embalažo, ki preprečuje, da bi se prehrambeni izdelki sesedali in dobavljena na paletah (maksimalna neto teža izdelkov na posamezni paleti je 600 kg). Izdelki morajo imeti ob dobavi v skladišča upravičencev rok uporabe (uporabno najmanj do) še najmanj 10 mesecev.
Internal identifier: 552701
Additional classification (cpv): 15332230 Marmalades
Lot: LOT-0009
Title: Steriliziran mesni izdelek
Description: Blago, ki je predmet dobave, je piščančji ragu. Delež mesa: več kot 30 %. Izdelek mora biti pakiran v 200-300 g embalažo. Osnovna embalaža mora biti pakirana v transportno embalažo, ki preprečuje, da bi se prehrambni izdelki sesedali in dobavljena na paletah (maksimalna neto teža izdelkov na posamezni paleti je 600 kg). Izdelki morajo imeti ob dobavi v skladišča upravičencev rok uporabe (uporabno najmanj do) še najmanj 10 mesecev.
Internal identifier: 552702
Additional classification (cpv): 15131000 Meat preserves and preparations
Lot: LOT-0010
Title: Polenta
Description: Blago, ki je predmet dobave, je polenta (koruzni zdrob), instant priprava. Izdelek mora biti pakiran v 400-500 g embalažo. Osnovna embalaža mora biti pakirana v transportno embalažo, ki preprečuje, da bi se prehrambni izdelki sesedali in dobavljena na paletah (maksimalna neto teža izdelkov na posamezni paleti je 600 kg). Sestavine: 100 % koruza. Izdelki morajo imeti ob dobavi v skladišča upravičencev rok uporabe (uporabno najmanj do) še najmanj 10 mesecev.
Internal identifier: 552703