2. Procedure
Procedure
Title: Restaurátorská renovace vnitřních fládrovaných dveří a obložek
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky je restaurátorská renovace historických fládrovaných dveří, dveřních obložek, prahů a souvisejících prvků v objektu Nové radnice. Součástí plnění bude zejména demontáž dveřních křídel, osazení provizorních dveří, odstranění stávajících povrchových úprav, provedení nezbytných truhlářských oprav, doplnění poškozených nebo chybějících částí, repase a doplnění kování, renovace nebo výměna prahů, provedení fládrování, finálních povrchových úprav, zpětná montáž a seřízení dveří. Předmětem plnění není provádění lokálních oprav jednotlivých poškozených míst, ale restaurátorská obnova fládrovaných dveřních sestav a obložek v rozsahu nezbytném pro dosažení jednotného technického, funkčního a estetického stavu historických prvků. Rozsah plnění vychází z pasportu fládrovaných dveří a obložek zpracovaného pro objekt Nové radnice, který tvoří součást zadávací dokumentace. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace.
Internal identifier: SLU/OR/0003/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45421100 Installation of doors and windows and related components
5. Lot
Lot: LOT-0001