See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Cykliczne dostawy implantów stosowanych w procedurach ortopedycznych dla LCO Sp. z o.o. w Świebodzinie.
Description: Dostawa implantów ortopedycznych w okresie 36 miesięcy w ilości określonej w formularzu cenowym załacznik nr 1 do SWZ
Internal identifier: ZP.PN.6.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33183100 Orthopaedic implants
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet 1
Description: Pakiet 1 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 2 do ZWZ
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet 2
Description: Pakiet 2 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 2 do ZWZ
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet 3
Description: Pakiet 3 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 2 do ZWZ
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet 4
Description: Pakiet 4 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 2 do ZWZ
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet 5
Description: Pakiet 5 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 2 do ZWZ
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet 6
Description: Pakiet 6 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 2 do ZWZ
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet 7
Description: Pakiet 7 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 2 do ZWZ
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet 8
Description: Pakiet 8 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 2 do ZWZ
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet 9
Description: Pakiet 9 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 2 do ZWZ
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet 10
Description: Pakiet 10 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 2 do ZWZ
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet 11
Description: Pakiet 11 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 2 do ZWZ
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet 12
Description: Pakiet 12 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 2 do ZWZ
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet 13
Description: Pakiet 13 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 2 do ZWZ