621367-2026 - Competition
Poland – Security software package – Dostawa subskrypcji oraz wsparcia serwisowego wraz z rozbudową licencyjną urządzeń firewall Palo Alto Networks
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDostawa subskrypcji oraz wsparcia serwisowego wraz z rozbudową licencyjną urządzeń firewall Palo Alto Networks
Description1. Przedmiotem zamówienia jest objęcie 36 miesięcznym wsparciem serwisowym urządzeń NGFW posiadanych przez Zamawiającego wraz z dostawą licencji i subskrypcji. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wykaz zadań, terminów oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia, płatności, etc. określone zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy (dalej: „PPU”), które stanowią załącznik nr 2 do SWZ i Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”). OPZ został podzielony na część jawną (który stanowi załącznik nr 1 do SWZ) oraz niejawną (który stanowi załącznik nr 1a do SWZ). Część jawna zostanie opublikowana wraz ze SWZ na Platformie Zakupowej, natomiast część niejawna zostanie przekazana Wykonawcom, którzy podpiszą z Zamawiającym umowę o zachowaniu poufności (NDA), której wzór stanowi załącznik nr 13 do SWZ.
Internal identifierDZK/59/DI/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 48730000 Security software package
Additional classification (cpv): 50312000 Maintenance and repair of computer equipment
5. Lot
LotLOT-0001
Options
Description of the optionsZamówienie w ramach prawa opcji (Opcja) obejmuje dostawę dodatkowych licencji wyszczególnionych w pkt 3 OPZ.