621379-2026 - Competition
Poland – Cleaning services – Usługa utrzymania czystości autobusów w PKM Katowice Sp. z o.o.
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleUsługa utrzymania czystości autobusów w PKM Katowice Sp. z o.o.
Description. Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie w czystości bieżącej taboru autobusowego PKM Katowice Sp. z o. o. (czyszczenie codzienne (podstawowe) autobusu oraz czyszczenie okresowe autobusu - 1 raz na kwartał (wykonywane głównie w soboty i niedziele)). Szczegółowo opisane w rozdziale III.Opis przedmiotu zamówienia SWZ. 2. Szacowana liczba autobusów do mycia i sprzątania codziennego w trakcie trwania umowy tj. w okresie 12 miesięcy: 2.1. tabor krótki: około 36500 autobusów, 2.2. tabor długi: około 29000 autobusów. 3. Szacowana liczba autobusów przeznaczonych do mycia i sprzątania okresowego (autobus raz na kwartał) w trakcie trwania umowy tj. w okresie 12 miesięcy. 3.1. tabor krótki: około 552 autobusów, 3.2. tabor długi: około 480 autobusów. 4. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany liczby czyszczeń w stosunku do podanych w liczbie wynikającej ze zmian w rozkładzie jazdy +/- 10 % liczby bazowej określonej na dany rozkład jazdy, wg decyzji Zamawiającego.
Internal identifierpn/03/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
5. Lot
LotLOT-0001
Description1. Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie w czystości bieżącej taboru autobusowego PKM Katowice Sp. z o. o. (czyszczenie codzienne (podstawowe) autobusu oraz czyszczenie okresowe autobusu, 1 raz na kwartał (wykonywane głównie w soboty i niedziele)). Szczegółowo opisane w rozdziale III.Opis przedmiotu zamówienia SWZ. 2. Szacowana liczba autobusów do mycia i sprzątania codziennego w trakcie trwania umowy tj. w okresie 12 miesięcy: 2.1. tabor krótki: około 36500 autobusów, 2.2. tabor długi: około 29000 autobusów. 3. Szacowana liczba autobusów przeznaczonych do mycia i sprzątania okresowego (autobus raz na kwartał) w trakcie trwania umowy tj. w okresie 12 miesięcy. 3.1. tabor krótki: około 552 autobusów, 3.2. tabor długi: około 480 autobusów. 4. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany liczby czyszczeń w stosunku do podanych w liczbie wynikającej ze zmian w rozkładzie jazdy +/- 10 % liczby bazowej określonej na dany rozkład jazdy, wg decyzji Zamawiającego.