621581-2026 - Competition
Hungary – Repair and maintenance services of medical equipment – Kéziműszerek javítása
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Kéziműszerek javítása
Description: Szolgáltatási keretszerződés keretében ajánlatkérő tulajdonát képező, illetve ajánlatkérőnél üzemben lévő merev endoszkóp optikák, valamint sebészeti, urológiai, szülészeti-nőgyógyászati, orthopédiai, traumatológiai, idegsebészeti és fül-orr-gégészeti orvosi kézi műszerek, továbbá endoszkópos eszközök javítása, a szükséges alkatrészek biztosításával 24 hónap időtartamra. A közbeszerzés tárgyának részletes leírását a Közbeszerzési dokumentáció tartalmazza.
Internal identifier: EKR000290832026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Kbt. 81. §
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50421000 Repair and maintenance services of medical equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Szolgáltatási keretszerződés keretében ajánlatkérő tulajdonát képező, illetve ajánlatkérőnél üzemben lévő merev endoszkóp optikák, valamint sebészeti, urológiai, szülészeti-nőgyógyászati, orthopédiai, traumatológiai, idegsebészeti és fül-orr-gégészeti orvosi kézi műszerek, továbbá endoszkópos eszközök javítása, a szükséges alkatrészek biztosításával 24 hónap időtartamra. A közbeszerzés tárgyának részletes leírását a Közbeszerzési dokumentáció tartalmazza. Optikák javítása Javítandó eszközszám: a tapasztalati adatok alapján várhatóan 80 db / 12 hó Endoszkópos eszköz javítása Javítandó eszközszám: a tapasztalati adatok alapján 500 db / 12 hó Általános sebészeti (műtéti és diagnosztikai) kézi műszer javítása Javítandó eszközszám: a tapasztalati adatok alapján várhatóan 500 db / 12 hó Mobil szerviz szolgáltatás Megrendelő telephelyén (ajánlattevő mobil szerviz gépjárművében), napi max. 8 munkaóra időtartamban, havi 1-2 alkalommal (max.12-24 alkalom/év). Javítandó eszközszám: a tapasztalati adatok alapján várhatóan 120 db / alkalom
Internal identifier: EKR000290832026/1