See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Eesti turismi B2B edendusteenus sihtturgudel
Description: Müügiedenduse ja äriturunduse tegevuste elluviimine ning ärikliendile ja lõpptarbijale suunatud kommunikatsiooni tegevuste elluviimine sihtturgudel. Täpsemalt riigihanke alusdokumentides. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 312462-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79340000 Advertising and marketing services
Additional classification (cpv): 79342000 Marketing services, 79410000 Business and management consultancy services, 79416000 Public relations services, 79900000 Miscellaneous business and business-related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Eesti turismi edendusteenuse osutamine Ühendkuningriigis
Description: Eesti turismi edendusteenuse osutamine Ühendkuningriigis / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 312462-0001
Lot: LOT-0002
Title: Eesti turismi edendusteenuse osutamine Ameerika Ühendriikides
Description: Eesti turismi edendusteenuse osutamine Ameerika Ühendriikides / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 312462-0002
Lot: LOT-0003
Title: Eesti turismi edendusteenuse osutamine Rootsis
Description: Eesti turismi edendusteenuse osutamine Rootsis / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 312462-0003
Lot: LOT-0004
Title: Eesti turismi edendusteenuse osutamine Norras
Description: Eesti turismi edendusteenuse osutamine Norras / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 312462-0004
Lot: LOT-0005
Title: Eesti turismi edendusteenuse osutamine Šveitsis
Description: Eesti turismi edendusteenuse osutamine Šveitsis / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 312462-0005
Lot: LOT-0006
Title: Eesti turismi edendusteenuse osutamine Hispaanias
Description: Eesti turismi edendusteenuse osutamine Hispaanias / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 312462-0006
Lot: LOT-0007
Title: Eesti turismi edendusteenuse osutamine Itaalias
Description: Eesti turismi edendusteenuse osutamine Itaalias / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 312462-0007
Lot: LOT-0008
Title: Eesti turismi edendusteenuse osutamine Saksamaal
Description: Eesti turismi edendusteenuse osutamine Saksamaal / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 312462-0008
Lot: LOT-0009
Title: Eesti turismi edendusteenuse osutamine Jaapanis
Description: Eesti turismi edendusteenuse osutamine Jaapanis / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 312462-0009
Lot: LOT-0010
Title: Eesti turismi edendusteenuse osutamine Soomes
Description: Eesti turismi edendusteenuse osutamine Soomes / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 312462-0010
Lot: LOT-0011
Title: Eesti turismi edendusteenuste osutamine Hollandis
Description: Eesti turismi edendusteenuste osutamine Hollandis / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 312462-0011
Lot: LOT-0012
Title: Eesti turismi edendusteenuse osutamine Prantsusmaal
Description: Eesti turismi edendusteenuse osutamine Prantsusmaal / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 312462-0012
Lot: LOT-0013
Title: Eesti turismi edendusteenuse osutamine Belgias
Description: Eesti turismi edendusteenuse osutamine Belgias / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 312462-0013
Lot: LOT-0014
Title: Eesti turismi edendusteenuse osutamine Austrias
Description: Eesti turismi edendusteenuse osutamine Austrias / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 312462-0014
Lot: LOT-0015
Title: Eesti turismi edendusteenuse osutamine Poolas
Description: Eesti turismi edendusteenuse osutamine Poolas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 312462-0015