621633-2026 - Competition
Latvia – System and support services – Konsultācijas pakalpojumu sniegšana par Oracle programmatūras produktiem
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleKonsultācijas pakalpojumu sniegšana par Oracle programmatūras produktiem
DescriptionKonsultācijas pakalpojumu sniegšana par Oracle programmatūras produktiem
Internal identifierFM VID 2026/164
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 72250000 System and support services
5. Lot
LotLOT-0000