2. Procedure
Procedure
Title: Uitgebreide brandverzekering Stichting Hogeschool van Arnhem en Nijmegen
Description: De uitgebreide brandverzekering van Stichting Hogeschool van Arnhem en Nijmegen vervalt op 1 januari 2027. Ter verkrijging van een nieuw contract wordt een Europese Openbare aanbestedingsprocedure uitgevoerd met als doel het sluiten van een 3-jarig contract en aansluitend met wederzijdse schriftelijke instemming, maximaal drie keer worden verlengd. Willis Towers Watson (WTW) gevestigd te Amsterdam is aangesteld als verzekeringsmakelaar en begeleidt Stichting Hogeschool van Arnhem en Nijmegen bij de aanbesteding en de contractfase. Totaal verzekerde som ongeveer: EUR 673.350.000
Internal identifier: 2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66515100 Fire insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: De uitgebreide brandverzekering van Stichting Hogeschool van Arnhem en Nijmegen vervalt op 1 januari 2027. Ter verkrijging van een nieuw contract wordt een Europese Openbare aanbestedingsprocedure uitgevoerd met als doel het sluiten van een 3-jarig contract en aansluitend met wederzijdse schriftelijke instemming, maximaal drie keer worden verlengd. Willis Towers Watson (WTW) gevestigd te Amsterdam is aangesteld als verzekeringsmakelaar en begeleidt Stichting Hogeschool van Arnhem en Nijmegen bij de aanbesteding en de contractfase. Totaal verzekerde som ongeveer: EUR 668.395.000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Conform Bestek