621669-2026 - Competition
Bulgaria – School furniture – Доставка на мебели за обзавеждане за нуждите на 108 СУ "Никола Беловеждов"
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Доставка на мебели за обзавеждане за нуждите на 108 СУ "Никола Беловеждов"
Description: Предметът обхваща доставка и монтаж на нови, неупотребявани мебели и съпътстващи елементи за кабинети по рисуване и музика, учебни и офис стаи в сградата на 108 СУ „Никола Беловеждов“, включително всички дейности по разтоварване, пренасяне, разопаковане, сглобяване/монтаж, тестване/пуск и предаване с приемо-предавателен протокол, както и гаранционно обслужване, съгласно изискванията на настоящата спецификация. Артикулите по вид, количество и минимални технически характеристики са описани в техническата спецификация, Обществената поръчка включва две обособени позиции: 1. Обособена позиция № 1: „Доставка и монтаж на мебели за обзавеждане на учебни кабинети и административни помещения в 108 СУ „Никола Беловеждов“. Позицията включва мебелите по видове и количества, посочени в Техническата спецификация - Приложение № 1, както и доставката, разтоварването, пренасянето до определените помещения, разопаковането, сглобяването, монтажа, проверката на функционалността, извозването на образуваните отпадъци и гаранционното обслужване. 2. Обособена позиция № 2: „Доставка на мебели за обзавеждане на лаборатория в 108 СУ „Никола Беловеждов“. Позицията включва 2 броя острови с надстройка за лаборатория по химия, 1 брой двоен шкаф с две мивки и 4 броя метални шкафове със заключване за химически реактиви. ОП2 е с прогнозна стойност 12 225,00 евро без ДДС, представляваща 15,77% от общата прогнозна стойност на настоящата поръчка - 77 500,00 евро без ДДС. На основание чл. 21, ал. 6 ЗОП ОП2 ще бъде възложена по реда, приложим за индивидуалната ѝ стойност - чрез директно възлагане по чл. 20, ал. 4, т. 3 ЗОП. Стойността ѝ е под приложимия праг по чл. 21, ал. 6 ЗОП, а общата стойност на обособените позиции от настоящата поръчка, възлагани по това изключение, не надхвърля 20% от общата прогнозна стойност на поръчката. В настоящата открита процедура се подават оферти само за ОП1. За ОП2 не се подават оферти.
Internal identifier: 606941
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39160000 School furniture
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Доставка и монтаж на мебели за обзавеждане на учебни кабинети и административни помещения в 108 СУ „Никола Беловеждов"
Description: Предметът обхваща доставка и монтаж на нови, неупотребявани мебели и съпътстващи елементи за кабинети по рисуване и музика, учебни и офис стаи в сградата на 108 СУ „Никола Беловеждов“, включително всички дейности по разтоварване, пренасяне, разопаковане, сглобяване/монтаж, тестване/пуск и предаване с приемо-предавателен протокол, както и гаранционно обслужване, съгласно изискванията на настоящата спецификация. Срокът за изпълнение на всички доставки по Обособена позиция 1 които са предмет на възлагане в настоящата обществена поръчка не може да е повече от 60 /шестдесет/ календарни дни, започващ да тече от деня следващ сключването на договора за изпълнение. Когато последният ден на срока за изпълнение е неприсъствен, срокът изтича в първия присъствен ден. Срокът за гаранционна поддръжка по ОП1 следва да бъде с продължителност не по-малък от 36 (тридесет и шест) календарни месеца, считано от датата на подписване на двустранен приемо-предавателен протокол за приемане на извършената доставка и монтаж. Гаранционният срок на доставените и монтирани артикули, започва да тече считано от датата на подписване на двустранен приемо-предавателен протокол за приемане на изпълнението на доставката и монтажа. ​​​​​​​
Internal identifier: 606942
Additional classification (cpv): 39121000 Desks and tables, 39120000 Tables, cupboards, desk and bookcases, 39112000 Chairs