2. Procedure
Procedure
Title: Projektiranje i izgradnja RCGO Orlovnjak
Description: Predmet nabave su usluge projektiranja, izvođenja radova te ishođenja dozvola (građevinskih dozvola, okolišne dozvole, uporabnih dozvola, privremene dozvole za gospodarenje otpadom i sl. kako je definirano Knjigom 3 – ZAHTJEVI NARUČITELJA) na projektu izgradnje Regionalnog centra za gospodarenje otpadom „Orlovnjak“, u svemu prema uvjetima ugovora za Postrojenja i projektiranje i građenje za elektrotehničke i strojarske građevine i radove po projektima Izvođača (FIDIC Žuta knjiga, prvo izdanje 1999., hrvatski prijevod u izdanju Hrvatske udruge konzultanata, Hrvatske komore inženjera građevinarstva i Udruge konzultantskih društava u graditeljstvu objavljen 2014. godine). Predmet radova je i puštanje postrojenja u pogon, obuka osoblja Naručitelja, dokazivanje traženih parametara u probnom radu i tijekom testova po dovršetku, uključivo provedbu tehničkog pregleda te otklanjanje skrivenih nedostataka u periodu razdoblja o obavještavanju o nedostacima (DNP-a) od 24 mjeseca. Predmet nabave je detaljno opisan u Knjizi 3 – Zahtjevi Naručitelja i Knjizi 4 –Lista cijena, koji su sastavni dio dokumentacije o nabavi. U Knjizi 5 – Podloge nalaze se podloge za projektiranje i nacrti. Tehničke specifikacije (Knjiga 3, Knjiga 4 i Knjiga 5) i ostala tehnička dokumentacija sastavni su dio ove dokumentacije o nabavi i dostupni su svim ponuditeljima putem mrežnog diska, na poveznici: https://www.ekos-orlovnjak.hr/index.php/javna-nabava/objave-javne-nabave/96-javna-nabava/jednostavna-nabava/325-rcgo-orlovnjak Predmetni postupak javne nabave provodi se u sklopu projekta „Regionalni centar za gospodarenje otpadom Orlovnjak“ koji je sufinanciran bespovratnim sredstvima Europske unije te predmet nabave podliježe kontroli posredničkih tijela, nacionalnih i EU tijela za reviziju i/ili osobama koje je ono ovlastilo.
Internal identifier: 08/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45222100 Waste-treatment plant construction work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Predmet nabave su usluge projektiranja, izvođenja radova te ishođenja dozvola (građevinskih dozvola, okolišne dozvole, uporabnih dozvola, privremene dozvole za gospodarenje otpadom i sl. kako je definirano Knjigom 3 – ZAHTJEVI NARUČITELJA) na projektu izgradnje Regionalnog centra za gospodarenje otpadom „Orlovnjak“, u svemu prema uvjetima ugovora za Postrojenja i projektiranje i građenje za elektrotehničke i strojarske građevine i radove po projektima Izvođača (FIDIC Žuta knjiga, prvo izdanje 1999., hrvatski prijevod u izdanju Hrvatske udruge konzultanata, Hrvatske komore inženjera građevinarstva i Udruge konzultantskih društava u graditeljstvu objavljen 2014. godine). Predmet nabave sastavni je dio projekta „Regionalni centar za gospodarenje otpadom Orlovnjak“. Tehničke specifikacije nalaze se u Knjizi 3 – Zahtjevi Naručitelja, Knjizi 4 –Lista cijena i Knjizi 5 - Podloge koji su sastavni dio dokumentacije o nabavi i dostupni su svim ponuditeljima putem mrežnog diska, na poveznici https://www.ekos-orlovnjak.hr/index.php/javna-nabava/objave-javne-nabave/96-javna-nabava/jednostavna-nabava/325-rcgo-orlovnjak
Additional classification (cpv): 45222110 Waste disposal site construction work, 45232421 Sewage treatment works, 71250000 Architectural, engineering and surveying services, 71320000 Engineering design services, 45112500 Earthmoving work