See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: EA Inhuur externe arbeidskrachten / capaciteit
Description: Het sluiten van acht (8) raamovereenkomsten met verschillende Opdrachtnemers voor het leveren van externe arbeidskrachten/ capaciteit (verdeeld over vijf (5) percelen) aan de gemeente Aa en Hunze en Werkplein Drentsche Aa. De scope van de aanbesteding betreft het inhuren van Externe arbeidskrachten/Capaciteit (CPV-code: 79620000-6 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel). Samenvattend bestaat de te leveren dienstverlening uit de onderstaande opsomming die in bijlage 4 Programma van Eisen nader is uitgewerkt: • Perceel 1: Flexkrachten (Uitzendkrachten/Payroll); • Perceel 2: Gedetacheerden; • Perceel 3: MSP (Gedetacheerden, ZZP-ers); • Perceel 4: Flexkrachten Groot groenonderhoud; • Perceel 5: Gedetacheerden ten behoeve van KCC. €30.500.000
Internal identifier: 9512/FMB
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1 - Flexkrachten (Uitzendkrachten/Payroll)
Description: Perceel 1 - Flexkrachten (Uitzendkrachten/Payroll) ten behoeve van gemeente Aa en Hunze en WPDA. Perceel 1 betreft de inzet van Uitzendkrachten en Payrollmedewerkers. Hiertoe wordt beoogd een Raamovereenkomst te sluiten met twee (2) inschrijvers. De gewenste looptijd is twee (2) jaar, waarbij de aanbestedende dienst een eenzijdige optie tot verlengen van de Raamovereenkomst met maximaal twee (2) maal één (1) jaar. De totale maximale looptijd is dus vier (4) jaar (2+1+1). Het doel van de af te sluiten Raamovereenkomst is het leveren van Uitzendkrachten tot en met schaal 7 (CAO Uitzendkrachten/CAO Gemeenten/CAO SGO) en het verzorgen van de payrollcontracten en administratie van Payrollmedewerkers tot en met schaal 10 (CAO Gemeenten/CAO SGO) en tot en met schaal 7 (CAO Aan de slag).
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Het sluiten van Raamovereenkomsten met verschillende Opdrachtnemers met een looptijd van twee (2) jaar met een optie tot verlengen van de overeenkomst met maximaal twee (2) maal één (1) jaar.
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2 – Detachering
Description: Perceel 2 – Detachering ten behoeve van WPDA. Perceel 2 betreft de inzet van Gedetacheerden. Hiertoe wordt beoogd een Raamovereenkomst te sluiten met twee (2) inschrijvers. De gewenste looptijd is twee (2) jaar, waarbij de aanbestedende dienst een eenzijdige optie tot verlengen van de Raamovereenkomst met maximaal twee (2) maal één (1) jaar. De totale maximale looptijd is dus vier (4) jaar (2+1+1). Het doel van de af te sluiten Raamovereenkomst is het leveren van Gedetacheerden vanaf schaal 8 tot en met schaal 14.
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Perceel 3 – Managed service provider (MSP)
Description: Perceel 3 – Managed service provider (MSP) ten behoeve van gemeente Aa en Hunze en WPDA. Perceel 3 betreft de inzet van een MSP. Hiertoe wordt beoogd een Raamovereenkomst te sluiten met één (1) inschrijver. De gewenste looptijd is twee (2) jaar, waarbij de aanbestedende dienst een eenzijdige optie tot verlengen van de Raamovereenkomst met maximaal twee (2) maal één (1) jaar. De totale maximale looptijd is dus vier (4) jaar (2+1+1). Het doel van de af te sluiten Raamovereenkomst is het leveren van Gedetacheerden (alle schalen) en ZZP’ers voor gemeente Aa en Hunze. Daarnaast is het doel van de af te sluiten Raamovereenkomst het leveren van ZZP’ers voor WPDA, en het leveren van Gedetacheerden indien in de minicompetitie in perceel 2 niet heeft geleid tot het inzetten van een geschikte kandidaat.
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Perceel 4 – Flexkrachten Groot groenonderhoud
Description: Perceel 4 – Flexkrachten Groot groenonderhoud ten behoeve van gemeente Aa en Hunze. Perceel 4 betreft de inzet van Uitzendkrachten specifiek voor groot groenonderhoud. Hiertoe wordt beoogd een Raamovereenkomst af te sluiten met twee (2) inschrijvers. De gewenste looptijd is twee (2) jaar, waarbij de aanbestedende dienst een eenzijdige optie tot verlengen van de Raamovereenkomst met maximaal twee (2) maal één (1) jaar. De totale maximale looptijd is dus vier (4) jaar (2+1+1). Het doel van de af te sluiten Raamovereenkomst is het leveren van Uitzendkrachten specifiek voor groot groenonderhoud tot en met schaal 8 (Cao Uitzendkrachten/Cao Gemeenten).
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Perceel 5 – Flexibele pool ten behoeve van Klant Contact Centrum (KCC)
Description: Perceel 5 – Flexibele pool ten behoeve van Klant Contact Centrum (KCC) ten behoeve van gemeente Aa en Hunze. Perceel 5 betreft de inzet van Gedetacheerden specifiek voor het Klant Contact Centrum (KCC). Hiertoe wordt beoogd een Raamovereenkomst te sluiten met één (1) inschrijver. De gewenste looptijd is twee (2) jaar, waarbij de aanbestedende dienst een eenzijdige optie tot verlengen van de Raamovereenkomst met maximaal twee (2) maal één (1) jaar. De totale maximale looptijd is dus vier (4) jaar (2+1+1). Het doel van de af te sluiten Raamovereenkomst is het leveren van Gedetacheerden specifiek voor het Klant Contact Centrum (KCC) vanaf schaal 5 tot en met schaal 14 op detacheringsbasis.
Internal identifier: 5