621792-2026 - Competition
Romania – Cleaning and sanitation services – SERVICII DE CURATENIE SI IGIENIZARE, D.S. VALCEA
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: SERVICII DE CURATENIE SI IGIENIZARE, D.S. VALCEA
Description: [1].Conform prevederilor din caietul de sarcini si documentatia de atribuire. [2].Termenul limita pana la care se pot solicitat clarificari/informatii suplimentare de catre operatorii economici este de 15 zile inainte de data depunerii ofertelor (adica ultima zi este a 16 -a zi anterior datei limita de depunere a ofertelor). Termenul limita pentru publicarea raspunsului consolidat la solicitarile de clarificari adresate de operatorii economicii este de 10 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor (adica in a 11 -a zi anterior datei limita de depunere a ofertelor). NOTA: autoritatea contractanta nu este obligata sa raspunda solicitarilor de clarificari /informatii suplimetare care nu au fost adresate in termenul stabilit mai sus sau care nu au fost adresate prin intermediul SEAP. [3]. Fisa de date a achizitiei reprezinta totodata instructiuni pentru ofertanti.
Internal identifier: 8723 /20.08.26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90900000 Cleaning and sanitation services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: [1].Conform prevederilor din caietul de sarcini si documentatia de atribuire. [2].Pentru mai multe informatii importante privind durata contractului (ex: valabilitate, indeplinire obiect) SE VA VEDEA PROIECTULUI DE CONTRACT, CAIETUL DE SARCINI
Internal identifier: 1