621854-2026 - Competition
Poland – Project and design preparation, estimation of costs – „Umowa ramowa na opracowanie dokumentacji projektowych”
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title„Umowa ramowa na opracowanie dokumentacji projektowych”
Description1. Przedmiotem Zamówień udzielanych na podstawie Umowy Ramowej będzie świadczenie usług polegających na wykonaniu dokumentacji projektowej dla części: − liniowej na budowę, przebudowę, modernizację odcinków gazociągów (część 1), − obiektowej na budowę, przebudowę, modernizację, remont stacji gazowych (część 2) dla zadań realizowanych przez Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Oddział we Wrocławiu, Świerklanach oraz Tarnowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załączniki nr 1 do SWZ – Wzór Umowy Ramowej.
Internal identifierZP/2026/06/0054/PZ
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 71242000 Project and design preparation, estimation of costs
Additional classification (cpv): 71248000 Supervision of project and documentation, 71320000 Engineering design services
5. Lot
LotLOT-0001
TitleCzęść nr 1: wykonanie dokumentacji projektowej dla części liniowej na budowę, przebudowę, modernizację, remont odcinków gazociągów
Description1.Przedmiotem Zamówień udzielanych na podstawie Umowy Ramowej będzie świadczenie usług polegających na wykonaniu dokumentacji projektowej dla części liniowej na budowę, przebudowę, modernizację odcinków gazociągów, dla zadań realizowanych przez Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Oddział we Wrocławiu, Świerklanach oraz Tarnowie. 2.Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załączniki nr 1 do SWZ – Wzór Umowy Ramowej.
Internal identifierZP/2026/06/0054/PZ-1
LotLOT-0002
TitleCzęść nr 2: wykonanie dokumentacji projektowej dla części obiektowej na budowę, przebudowę, modernizację, remont stacji gazowych.
Description1. Przedmiotem Zamówień udzielanych na podstawie Umowy Ramowej będzie świadczenie usług polegających na wykonaniu dokumentacji projektowej dla części obiektowej na budowę, przebudowę, modernizację, remont stacji gazowych dla zadań realizowanych przez Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Oddział we Wrocławiu, Świerklanach oraz Tarnowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załączniki nr 1 do SWZ – Wzór Umowy Ramowej.
Internal identifierZP/2026/06/0054/PZ - 2