622085-2026 - Competition
Slovenia – Computer equipment and supplies – Nakup grafičnih postaj za S-4 in LTO bralno/pisalnih enot (po sklopih)
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleNakup grafičnih postaj za S-4 in LTO bralno/pisalnih enot (po sklopih)
DescriptionNakup grafičnih postaj za S-4 in LTO bralno/pisalnih enot (po sklopih)
Internal identifierJN-B1131
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
5. Lot
LotLOT-0001
Titlesklop A: grafična postaja z video kartico
Descriptionsklop A: grafična postaja z video kartico
Internal identifier552816
Additional classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
LotLOT-0002
Titlesklop B: LTO bralno/pisalne enote
Descriptionsklop B: LTO bralno/pisalne enote
Internal identifier552817