2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa jednorazowych, jednoigłowych sterylnych zestawów umożliwiających pobieranie osocza metodą automatycznej plazmaferezy z pojedynczego wkłucia z płynem antykoagulacyjnym i igłami w okresie 36 miesięcy dla Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. dr hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu
Description: Zadanie 1: Dostawa jednorazowych zestawów z niezbędnymi akcesoriami do pobierania osocza metodą automatycznej plazmaferezy wraz z dzierżawą kompatybilnych separatorów osoczowych, Zadanie 2: Dostawa jednorazowych zestawów z niezbędnymi akcesoriami do pobierania osocza metodą automatycznej plazmaferezy na separatorach DIGIPLA, Zadanie 3: Dostawa jednorazowych zestawów z niezbędnymi akcesoriami do pobierania osocza metodą automatycznej plazmaferezy na separatorach AURORA. płynami.”
Internal identifier: 09/P/1-3/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141613 Blood bags
Additional classification (cpv): 33194000 Devices and instruments for transfusion and infusion
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie 1: Dostawa jednorazowych zestawów z niezbędnymi akcesoriami do pobierania osocza metodą automatycznej plazmaferezy wraz z dzierżawą kompatybilnych separatorów osoczowych,
Description: Zadanie 1: Dostawa jednorazowych zestawów z niezbędnymi akcesoriami do pobierania osocza metodą automatycznej plazmaferezy wraz z dzierżawą kompatybilnych separatorów osoczowych,
Internal identifier: 09/P/1/2026
Options:
Description of the options: 1. Zamawiający może z prawa opcji skorzystać w całości lub skorzystać w części w ilości do maksymalnie 30% wartości zamówienia podstawowego. 2. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego; W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, wynagrodzenie Wykonawcy obejmować będzie tylko te ilości, które faktycznie zostaną wykorzystane przez Zamawiającego. 3. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega również, że ceny jednostkowe objęte opcją będą identyczne, jak w zamówieniu podstawowym
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie 2: Dostawa jednorazowych zestawów z niezbędnymi akcesoriami do pobierania osocza metodą automatycznej plazmaferezy na separatorach DIGIPLA
Description: Zadanie 2: Dostawa jednorazowych zestawów z niezbędnymi akcesoriami do pobierania osocza metodą automatycznej plazmaferezy na separatorach DIGIPLA
Internal identifier: 09/P/2/2026
Description of the options: 1. Zamawiający może z prawa opcji skorzystać w całości lub skorzystać w części w ilości do maksymalnie 30% wartości zamówienia podstawowego z możliwością jej przedłużenia w przypadku skorzystania z prawa opcji o kolejne 10 miesięcy, pod warunkiem poinformowania Wykonawcy w trakcie trwania umowy o woli skorzystania z opcji, nie później niż przed zakończeniem pierwotnej umowy. 2. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego; W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, wynagrodzenie Wykonawcy obejmować będzie tylko te ilości, które faktycznie zostaną wykorzystane przez Zamawiającego. 3. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega również, że ceny jednostkowe objęte opcją będą identyczne, jak w zamówieniu podstawowym.
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie 3: Dostawa jednorazowych zestawów z niezbędnymi akcesoriami do pobierania osocza metodą automatycznej plazmaferezy na separatorach AURORA
Description: Zadanie 3: Dostawa jednorazowych zestawów z niezbędnymi akcesoriami do pobierania osocza metodą automatycznej plazmaferezy na separatorach AURORA
Internal identifier: 09/P/3/2026