622158-2026 - Competition
Croatia – Special trade construction works other than roof works – UNUTARNJE UREĐENJE DOMA MIKLAVEC - 2. FAZA
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
TitleUNUTARNJE UREĐENJE DOMA MIKLAVEC - 2. FAZA
DescriptionProjektom je predviđena adaptacija unutrašnjosti Društvenog doma Miklavec, koja obuhvaća uređenje podova, stropova i zidova te obnovu i uređenje pozornice. Također je predviđeno uređenje elektroinstalacija te ugradnja novog sustava grijanja radi poboljšanja funkcionalnosti i uvjeta korištenja prostora.
Internal identifierRA-42/26
Type of procedureOther single stage procedure
Main features of the procedureJednostavna nabava - e-Dostava s javnom objavom poziva
Purpose
Main nature of the contractWorks
Main classification (cpv): 45262000 Special trade construction works other than roof works
5. Lot
LotLOT-0000