2. Procedure
Procedure
Title: Software Brokerfunctie 2027-2034
Description: GVB heeft voor de uitvoering van zijn taken behoefte aan de levering van standaardsoftware, onderhoud en gerelateerde dienstverlening zoals (Licentie)-adviesdiensten en software asset management diensten. GVB wenst één Raamovereenkomst te sluiten met één leverancier die in staat is deze software, inclusief onderhoud en gerelateerde dienstverlening, te leveren. Op basis van de in de Raamovereenkomst opgenomen procedures en bepalingen zullen nadere opdrachten worden verstrekt via nadere overeenkomsten. De Opdracht richt zich primair op de levering van Standaardsoftware, waarbij geen maatwerk wordt gevraagd (Maatwerk-software valt, tenzij anders aangegeven, buiten scope van de Opdracht). De intentie is om de Raamovereenkomst in januari 2027 in werking te laten treden, dan wel op een vroeger of later moment als de definitieve gunning daartoe aanleiding geeft. Zie leidraad
Internal identifier: 2026-05A
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Voor deze aanbesteding heeft GVB gekozen voor een onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging binnen het regime van de speciale sectoren. De procedure wordt ingericht als een hybride vorm waarbij een selectiefase wordt gecombineerd met een onderhandelingsfase. In de selectiefase worden gegadigden beoordeeld op uitsluitingsgronden, geschiktheidseisen en vooraf bekendgemaakte selectiecriteria. Indien meer dan vijf (5) gegadigden aan de gestelde minimumeisen voldoen dan het vooraf vastgestelde maximum aantal uit te nodigen partijen, vindt rangschikking plaats op basis van de gepubliceerde selectiecriteria. De hoogst gerangschikte gegadigden worden vervolgens uitgenodigd tot deelname aan de inschrijvings- en onderhandelingsfase. De transparantie-, gelijkheids- en proportionaliteitsbeginselen worden geborgd doordat: Gegadigden beschikken vooraf over alle informatie; de selectiecriteria vooraf bekend worden gemaakt; de selectie- en gunningsfase strikt van elkaar worden gescheiden; alle geselecteerde inschrijvers gelijk worden behandeld tijdens de onderhandelingsfase; de gunningscriteria, beoordelingsmethodiek en procedurestappen vooraf worden gepubliceerd.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Additional classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Zie Leidraad.