Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34930000 Marine equipment
Options:
Description of the options: Δικαίωμα προαίρεσης: Τα απρόβλεπτα ανέρχονται στο ποσό των 500.000€. Συμπεριλαμβανομένων των απροβλέπτων ο συνολικός προϋπολογισμός μπορεί να φθάσει κατ' ανώτατο όριο στο ποσό των 15.500.000€, πλέον ΦΠΑ.
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Δυτική Αττική (EL306)
Country: Greece