2. Procedure
Procedure
Title: Ramavtal - Diatermiutrustning, tillbehör, förbrukningsvaror och reservdelar
Description: Regionen avser att upphandla diatermiutrustning, tillbehör, förbrukningsvaror och reservdelar i denna upphandling. Produktgrupper: • Generatorer • Rökutsugar • Förbrukningsvaror, tillbehör och reservdelar
Internal identifier: RS 2026/148
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Additional classification (cpv): 33162000 Operating theatre devices and instruments
5. Lot
Lot: LOT-0000