2. Procedure
Procedure
Title: Klottersanering
Description: Ramavtal för klottersanering, klotterskydd och affischborttagning i utemiljö. Omfattar tillsynsentreprenad med veckovisa ronderingar samt flexibla tilläggstjänster efter behov.
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Enligt upphandlingsdokument
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90690000 Graffiti removal services
5. Lot
Lot: LOT-0001