2. Procedure
Procedure
Title: Usługa utrzymania czystości na obiekcie przy ul. Świdnickiej 10 we Wrocławiu.
Description: 1.Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie czystości w pomieszczeniach oraz na posesji przy ul. Świdnickiej 10 we Wrocławiu. 2.Łączna powierzchnia objęta sprzątaniem wynosi: 1) Powierzchnia wewnętrzna: 934,89 m2 2) Powierzchnia zewnętrzna: 235 m2 3.Szczegółowy zakres czynności, częstotliwość ich wykonywania, wykaz pomieszczeń, powierzchni oraz wymagania organizacyjne i techniczne zostały określone w Zał. nr 3 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia. 4.Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia oraz warunki płatności wskazane zostały w Zał. nr 4 do SWZ - Projektowane Postanowienia Umowy.
Internal identifier: BZP.2711.23.2026.KR
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
Additional classification (cpv): 90911200 Building-cleaning services, 90919000 Office, school and office equipment cleaning services, 90921000 Disinfecting and exterminating services, 90920000 Facility related sanitation services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Usługa utrzymania czystości na obiekcie przy ul. Świdnickiej 10
Options:
Description of the options: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na: 1) zwiększeniu ilości i rodzaju zamawianych usług w zakresie zadań dodatkowych, o których mowa w Zał. nr 3 do SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia w wysokości do 1 % wartości wynagrodzenia brutto umowy za wykonywanie czynności związanych z ogłoszeniem na terenie Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego lub stanu epidemii/pandemii w zakresie zamówienia podstawowego i w zakresie wznowień; 2) zwiększeniu ilości i rodzaju zamawianych usług w zakresie, o którym mowa w Zał. nr 3 do SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia - zwiększeniu ilości powierzchni objętej usługą np. włączenia do eksploatacji dodatkowych części nieruchomości będącej przedmiotem Umowy - pomieszczeń lub części posesji wchodzących w skład danej nieruchomości w wysokości do 19 % wartości wynagrodzenia brutto w zakresie zamówienia podstawowego lub do 19 % wartości wynagrodzenia brutto w zakresie wznowienia. 2.Skorzystanie z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, a nie jego obowiązkiem i nie wymaga przeprowadzania nowego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. 3.Warunki realizacji zamówienia objętego prawem opcji, w tym ceny jednostkowe, są tożsame z warunkami zamówienia podstawowego. Wznowienia 4.Zamawiający przewiduje możliwość wznowienia realizacji usług, polegającego na: 1) przedłużeniu okresu obowiązywania umowy o maksymalnie 12 miesięcy (w okresach 3-miesięcznych); 2) wznowienie będzie polegało na maksymalnie 4 – krotnym przedłużeniu usługi na okres kolejnych następujących po sobie trzech miesięcy do maksymalnie dwunastu miesięcy. 5.Długość poszczególnych okresów wznowienia ustalana jest przez Zamawiającego, z uwzględnieniem potrzeb związanych z realizacją zamówienia. 6.Skorzystanie z prawa wznowienia stanowi uprawnienie Zamawiającego i wymaga złożenia Wykonawcy stosownego oświadczenia w terminie określonym w umowie.