See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Programové vybavení – nákup DDNM (komerční SW) – 2026
Description: nákup komerčních licencí a služeb
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: viz. zadávací dokumentace
Purpose
Main nature of the contract: Services
Additional nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 72310000 Data-processing services
Additional classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
5. Lot
Lot: LOT-0006
Title: Část 6 - Služba CAD s podporou na 3 roky
Description: Poskytnutí sw služby, a to služby CAD s podporou na 3 roky viz. bližší popis v návrhu smlouvy.
Internal identifier: část 6
Options:
Description of the options: Zadavatel si dle § 100 odst. 1 ZZVZ vyhradil změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku. Vyhrazená změna závazku je uvedena v návrhu smlouvy. Jedná se o ustanovení odst. 7.13 a 7.14.
Lot: LOT-0004
Title: Část 4 - Subskripce SW s podporou na 1 rok
Description: Poskytnutí SW služby, a to subskripce s podporou na 1 rok viz. bližší popis v návrhu smlouvy.
Internal identifier: část 4
Description of the options: Zadavatel si dle § 100 odst. 1 ZZVZ vyhradil změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku. Vyhrazená změna závazku je uvedena v návrhu smlouvy. Jedná o ustanovení odst. 7.13 a 7.14.
Lot: LOT-0003
Title: Část 3 - Obnova trvalé licence s podporou na 1 rok
Description: Poskytnutí SW služby, a to obnova trvalé licence s podporou na 1 rok viz. bližší popis v návrhu smlouvy.
Internal identifier: část 3
Lot: LOT-0001
Title: Část 1 - Trvalé licence s podporou na 1 rok
Description: Pořízení SW, a to trvalé licence s podporou na 1 rok viz. bližší popis v návrhu smlouvy.
Internal identifier: Část 1
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Additional classification (cpv): 48600000 Database and operating software package, 48322000 Graphics software package, 48770000 General, compression and print utility software package, 48610000 Database systems, 48740000 Foreign language translation software package, 48514000 Remote access software package, 48810000 Information systems, 48620000 Operating systems, 48521000 Music or sound editing software package, 48500000 Communication and multimedia software package
Description of the options: Zadavatel si dle § 100 odst. 1 ZZVZ vyhradil změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku. Vyhrazená změna závazku je uvedena v návrhu smlouvy. Jedná se o ustanovení odst. 5.9 a 5.10.
Lot: LOT-0002
Title: Část 2 - Trvalé licence s podporou na 3 roky
Description: Pořízení sw, a to trvalé licence s podporou na 3 roky viz. bližší popis v návrhu smlouvy.
Internal identifier: část 2
Main classification (cpv): 48600000 Database and operating software package
Lot: LOT-0005
Title: Část 5 - Subskripce SW s podporou na 2 roky
Description: Poskytnutí sw služby, a to subskripce SW s podporou na 2 roky viz. bližší popis v návrhu smlouvy.
Internal identifier: část 5
Lot: LOT-0009
Title: Část 9 - Subskripce SW Veeam
Description: Poskytnutí SW služby, a to subskripce SW Veeam viz. bližší popis v návrhu smlouvy.
Internal identifier: část 9
Lot: LOT-0007
Title: Část 7 - Subskripce SW pro vývoj s podporou na 3 roky
Description: Poskytnutí služby, a to subskripce SW pro vývoj s podporou na 3 roky viz. bližší popis v návrhu smlouvy.
Internal identifier: část 7
Lot: LOT-0008
Title: Část 8 - SW Red Hat (služba na 1 rok)
Internal identifier: část 8