See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Δ8418
Description: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΝΕΟΥ Η/Μ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΠΡΟΣ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΥΦΙΣΤΑΜΕΝΟΥ, ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΚΑΙ ΕΠΑΥΞΗΣΗ ΔΥΝΑΜΙΚΟΤΗΤΑΣ ΤΟΥ ΑΝΤΛΙΟΣΤΑΣΙΟΥ Α1 ΑΧΑΡΝΩΝ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΔΙΚΤΥΟΥ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΤΗΣ Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31720000 Electromechanical equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Η Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε. διατηρεί δικαίωμα προαίρεσης έως 10% της αρχικής προϋπολογισθείσας δαπάνης και μέχρι του ποσού των εκατόν εξήντα τεσσάρων χιλιάδων, διακοσίων τριάντα τριών ευρώ (164.233,00€), πλέον του αναλογούντος ΦΠΑ, το οποίο αφορά σε επιπλέον υπηρεσίες εγκατάστασης, εξοπλισμών και υλικών εγκατάστασης, τα οποία δεν είναι δυνατό να προβλεφθούν εκ των προτέρων.