2. Procedure
Procedure
Title: Selectie Installateur E en W Nieuwbouw Zwembad Nieuwkoop
Description: Selectie van installateurs voor de nieuwbouw van zwembad Nieuwkoop. De aanbesteding is verdeeld in twee percelen: Perceel 1 Elektrotechnische installaties en Perceel 2 Werktuigbouwkundige installaties. De opdracht betreft de selectie van installateurs voor de nieuwbouw van zwembad Nieuwkoop. De aanbesteding is verdeeld in twee percelen: elektrotechnische installaties (E) en werktuigbouwkundige installaties (W).
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Europese niet-openbare aanbestedingsprocedure voor de selectie van installateurs ten behoeve van de nieuwbouw van zwembad Nieuwkoop. De aanbesteding is verdeeld in twee percelen: Perceel 1 Elektrotechnische installaties en Perceel 2 Werktuigbouwkundige installaties.
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45300000 Building installation work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1 – Elektrotechnische installaties (E)
Description: Realisatie van de elektrotechnische installaties ten behoeve van de nieuwbouw van zwembad Nieuwkoop, inclusief verdere uitwerking van het Technisch Ontwerp (TO) naar een Uitvoeringsgereed Ontwerp (UO), BIM-uitwerking, levering, montage, beproeving, inbedrijfstelling en oplevering. Elektrotechnische installaties voor nieuwbouw zwembad Nieuwkoop.
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 45310000 Electrical installation work
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2 – Werktuigbouwkundige installaties (W)
Description: Realisatie van de werktuigbouwkundige installaties ten behoeve van de nieuwbouw van zwembad Nieuwkoop, inclusief verdere uitwerking van het Technisch Ontwerp (TO) naar een Uitvoeringsgereed Ontwerp (UO), BIM-uitwerking, levering, montage, beproeving, inbedrijfstelling en oplevering. Het perceel omvat onder meer verwarmingsinstallaties, ventilatie- en luchtbehandelingsinstallaties, sanitaire installaties, warmtepompinstallaties, vacuümbuiscollectoren, WKO-installatie en regeltechnische voorzieningen.
Internal identifier: 2
Main classification (cpv): 45331000 Heating, ventilation and air-conditioning installation work