2. Procedure
Procedure
Title: Dodávka elektrickej energie a dodávka zemného plynu
Description: Predmetom zákazky je dodávka zemného plynu / elektriny na obdobie roku 2027 a 2028 do odberných miest verejného obstarávateľa v predpokladanom celkovom objeme 919,40 MWh elektrickej energie a 4 646,60 MWh zemného plynu pre všetky odberné miesta. Predpokladaná spotreba pre jednotlivé odberné miesta je bližšie uvedená v Opise predmetu zákazky, ktorý je prílohou č. 1 Súťažných podkladov. Zákazka je rozdelená na 2 samostatné časti: Časť č. 1: Dodávka elektrickej energie Časť č. 2: Dodávka zemného plynu
Internal identifier: VSVU_ENE
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09000000 Petroleum products, fuel, electricity and other sources of energy
Additional classification (cpv): 09310000 Electricity, 09123000 Natural gas
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Časť č. 1: Dodávka elektrickej energie
Description: Predmetom tejto časti zákazky zákazky je dodávka elektriny na obdobie roku 2027 a 2028 do odberných miest verejného obstarávateľa v predpokladanom celkovom objeme 919,40 MWH elektrickej energie pre všetky odberné miesta. Predpokladaná spotreba pre jednotlivé odberné miesta je bližšie uvedená v Opise predmetu zákazky, ktorý je prílohou č. 1 Súťažných podkladov.
Internal identifier: VSVU_ELE
Main classification (cpv): 09310000 Electricity
Lot: LOT-0003
Title: Časť č. 2: Dodávka zemného plynu
Description: Predmetom tejto časti zákazky je dodávka zemného plynu na obdobie roku 2027 a 2028 do odberných miest verejného obstarávateľa v predpokladanom celkovom objeme 4 646,60 MWh zemného plynu pre všetky odberné miesta. Predpokladaná spotreba pre jednotlivé odberné miesta je bližšie uvedená v Opise predmetu zákazky, ktorý je prílohou č. 1 Súťažných podkladov
Internal identifier: VSVU_PLY
Main classification (cpv): 09123000 Natural gas