2. Procedure
Procedure
Title: Prevádzka a údržba informačného systému CG ISS mesta Trenčín a jeho organizácií
Description: Predmetom verejného obstarávania „Prevádzka a údržba informačného systému CG ISS mesta Trenčín a jeho organizácií“ je poskytovanie služieb – prevádzkovania a údržby informačných systémov od spoločnosti CORA GEO, s.r.o. pre potreby mesta Trenčín a organizácií v jeho zriaďovateľskej pôsobnosti a to informačného systému samosprávy (ďalej „CG ISS“), business intelligence systému (ďalej len „CG BI“), dokumentačného informačného systému (ďalej len „CG DISS“), portálového informačného systému (ďalej len „CG WEB“), riešenia pre podporu elektronizácie úradu (ďalej len „CG eMesto“) spolu s integračným rozhraním v zmysle Dohody o integračnom zámere mesta Trenčín a NASES, a súvisiacich aktivít s cieľom zabezpečiť plnohodnotné využívanie dodaných produktov v nasledujúcich rokoch v nasledovnom členení: - Údržba licencií dodaného licenčného softvéru (LSW) - Update - údržba licencií dodaného aplikačného softvéru - Rozvoj – dopracovanie ASW nad rámec legislatívnych a technologických zmien podľa čl. II. 4.3. Návrhu Zmluvy - Hot - line podpora - Riadenie projektu - Technická podpora - Metodická podpora - Školenia - Aktualizácia dokumentu Plán zálohy a obnovy produktov CG - Bezpečnostná podpora Bližšie informácie sú uvedené v Súťažných podkladoch tejto zákazky v prílohách k nim.
Internal identifier: MSÚTN-UP-VO/2026/47977/AdJ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72250000 System and support services
Additional classification (cpv): 72246000 Systems consultancy services, 72253200 Systems support services, 72267000 Software maintenance and repair services, 72267100 Maintenance of information technology software, 72611000 Technical computer support services, 80511000 Staff training services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: S úspešným uchádzačom bude uzatvorená Zmluva o poskytovaní služieb na dobu 4 rokov s možnosťou opcie (predĺženia) o ďalší 1 rok (12 mesiacov), pričom túto možnosť môže ale nemusí verejný obstarávateľ využiť. V prípade uplatnenia opcie zo strany verejného obstarávateľa zostáva cena za poskytovanie služieb počas tohto predĺženého obdobia v rovnakej výške, v akej bola dohodnutá a platná za predchádzajúci rok poskytovania služieb podľa uzatvorenej Zmluvy. Úspešný uchádzač/poskytovateľ sa zaväzuje poskytovať služby počas predĺženého obdobia za takto nezmenených cenových a ostatných zmluvných podmienok.