622535-2026 - Competition
Poland – Network equipment – Odnowienie wsparcia producenta dla urządzeń FortiGate oraz dostawę i wymianę urządzeń firewall wraz z zapewnieniem godzin wsparcia eksperckiego
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Title: Odnowienie wsparcia producenta dla urządzeń FortiGate oraz dostawę i wymianę urządzeń firewall wraz z zapewnieniem godzin wsparcia eksperckiego
Description: 1. Przedmiotem Umowy jest: 2) dostawa odnowienia wsparcia producenta dla urządzeń FortiGate na okres 36 miesięcy, 3) dostawa i wymiana urządzeń firewall wraz ze szkoleniem oraz wsparciem producenta przez okres 36 miesięcy, 4) świadczenie wsparcia eksperckiego w wymiarze maksymalnie 1500 godzin. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do niniejszej SWZ. Usługi będą świadczone na warunkach określonych w projektowanych postawieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: 24/WSPARCIE FORTIGATE/PN/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 32420000 Network equipment
Additional classification (cpv): 72200000 Software programming and consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 72200000 Software programming and consultancy services, 72611000 Technical computer support services