622536-2026 - Competition
Hungary – Software support services – Riverbed támogatás
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Riverbed támogatás
Description: Riverbed Network Performance Management rendszer gyártói támogatás
Internal identifier: EKR001659962026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72261000 Software support services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: A közbeszerzés tárgya a HungaroControl Zrt. Riverbed Network Performance Management rendszerének gyártói támogatásának biztosítása. A gyártói támogatást az alábbiak szerint kell nyújtani: a) A gyártói támogatásnak az alább részletezett HungaroControl tulajdonú termékekre vonatkozó gyártói támogatásra kell kiterjednie. b) A gyártói támogatásnak 2029.07.31-ig kell terjednie. c) A gyártói támogatásnak minimum a következő szintű szolgáltatást kell biztosítani: • Technikai support elérhetőség telefonon, mailben és weben • Szoftverfrissítések teljeskörű elérhetősége • Megelőlegezett hardvercsere hardverhiba esetén A szolgáltatást a gyártó hivatalos honlapján mindenkor elérhető támogatási feltételek szerint minden esetben az adott szolgáltatás gyártója nyújtja az Ajánlatkérő tulajdonát képező termékekre, azaz a szolgáltatás megvásárlása esetén Ajánlatkérő jogosulttá válik ezen termékekhez kapcsolódó gyártói szolgáltatás közvetlen gyártótól történő igénybevételére. A gyártói támogatással lefedendő termékek listája: AAAB-AAAI-M6LE-2RXH SteelCentral Packet Analyzer Plus 1 User for AppResponse 11 (1 db) AAAB-AAAI-M6LD-HQZW SteelCentral Packet Analyzer Plus 1 User for AppResponse 11 (1 db) AAAB-AAAI-M6LF-UIZG SteelCentral Packet Analyzer Plus 1 User for AppResponse 11 (1 db) GF1KJ000C8DC2 SteelCentral AppResponse Storage 120TB (1 db) AAAB-AAAI-IDXF-XJVB SteelCentral Packet Analyzer Plus 1 User for AppResponse 11 (1 db) AAAB-AAAI-IDXG-JDXU SteelCentral Packet Analyzer Plus 1 User for AppResponse 11 (1 db) AAAB-AAAI-IDXE-LJ2T SteelCentral Packet Analyzer Plus 1 User for AppResponse 11 (1 db) GEEJN0A0150DA Appresponse SCAN-08180 (1 db) GEGNG0A013F14 SteelCentral NetProfiler 4280 (1 db) GEKPT0A014F97 SteelCentral Flow Gateway Model 2280 (1 db) AAAB-AAAI-OP5J-NHYT SteelCentral AppResponse 11 500v - 2 TB Disk (includes one Packet Analyzer Plus license) (1 db) AAAB-AAAI-OP5L-2NS7 SteelCentral AppResponse 11 500v - 2 TB Disk (includes one Packet Analyzer Plus license) (1 db) AAAB-AAAI-OP5K-7Z4Y SteelCentral Packet Analyzer Plus 1 User for AppResponse 11 (1 db) AAAB-AAAI-OP5M-JWWL SteelCentral Packet Analyzer Plus 1 User for AppResponse 11 (1 db) LIC-SCFG-02280-100K SteelCentral Flow Gateway License for 100K FPM (8 db) LIC-SCNP-04280-100K SteelCentral NetProfiler 4280 100K FPM License (8 db) LIC-SCAN-ASA-VS SteelCentral AppResponse 11 Application Stream Analysis Module small virtual Support (2 db) LIC-SCAN-WTA-XL Web Transaction Analysis Feature Key (1 db) LIC-SCAN-ASA-XL Application Stream Analysis Feature Key (1 db) A részletes műszaki leírást a közbeszerzési (ajánlati) dokumentáció tartalmazza.
Internal identifier: EKR001659962026/1