2. Procedure
Procedure
Title: Visuomeninių pastatų paskirties grupės, mokslo paskirties pastato Jūratės g. 13, Palangoje salės paprastojo remonto projekto parengimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugų pirkimas
Description: Visuomeninių pastatų paskirties grupės, mokslo paskirties pastato Jūratės g. 13, Palangoje salės paprastojo remonto projekto parengimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugų pirkimas
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71300000 Engineering services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0