2. Procedure
Procedure
Title: Specializētā mācību aprīkojuma iegāde Daugavpils Stropu pamatskolas attīstības centra vajadzībām
Description: Specializētā mācību aprīkojuma iegāde Daugavpils Stropu pamatskolas attīstības centra vajadzībām
Internal identifier: DVP 2026/146
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32322000 Multimedia equipment
Additional classification (cpv): 30231320 Touch screen monitors, 32322000 Multimedia equipment, 39162100 Teaching equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Interaktīvo ekrānu sistēmu iegāde mācību telpām projekta “Daugavpils Stropu pamatskolas – attīstības centra infrastruktūras un mācību vides modernizācija” (Nr. 4.2.1.3/1/24/I/021) ietvaros
Lot: LOT-0002
Title: Interaktīvās grīdas sistēmas iegāde projekta “Daugavpils Stropu pamatskolas – attīstības centra infrastruktūras un mācību vides modernizācija” (Nr. 4.2.1.3/1/24/I/021) ietvaros
Lot: LOT-0003
Title: Silto smilšu iekārtas iegāde un uzstādīšana projekta “Daugavpils Stropu pamatskolas – attīstības centra infrastruktūras un mācību vides modernizācija” (Nr. 4.2.1.3/1/24/I/021) ietvaros