622581-2026 - Competition
Czechia – Systems support services – Podniková licenční smlouva k užití produktů Esri
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Podniková licenční smlouva k užití produktů Esri
Description: Předmětem veřejné zakázky je zajištění poskytnutí práv na užití softwarových produktů Esri a s tím souvisejících služeb systémové podpory (maintenance) k tomuto software na období tří let pro Statutární město Ostrava a Městský ateliér prostorového plánování a architektury, p.o. včetně konzultačních služeb spojených s podporou jejich provozu. Součástí zakázky je údržba předmětného software spočívající v poskytnutí všech výrobcem nabízených oprav a upgradů software a technické podpory v rozsahu nezbytném pro zprovoznění a udržení správné funkce licencovaného software. V rámci zakázky je též požadováno zpřístupnění instalačních souborů a technické dokumentace předmětného software.
Internal identifier: 153/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72253200 Systems support services
Additional classification (cpv): 48326000 Mapping software package
5. Lot
Lot: LOT-0001