2. Procedure
Procedure
Title: Usługa kompleksowego sprzątania obiektów II Oddziału ZUS w Łodzi
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowego sprzątania obiektów II Oddziału ZUS w Łodzi. Przedmiot zamówienia obejmuje obiekty w następujących miejscowościach i lokalizacjach: 1. Oddział - Zduńska Wola, ul. Kilińskiego 7/11 budynek A, 2. Oddział - Zduńska Wola, ul. Kilińskiego 24 budynek B, 3. Inspektorat - Łódź, ul. Łęczycka 70a, 4. Inspektorat - Pabianice, ul. Kościuszki 31, 5. Inspektorat - Sieradz, ul. Piłsudskiego 8, 6. Inspektorat - Wieluń, ul. 3 Maja 7, 7. Biuro Terenowe - Pajęczno, ul. Wiśniowa 10, 8. Biuro Terenowe - Poddębice, ul. Łęczycka 17/19, 9. Biuro Terenowe - Wieruszów, ul. Bursztynowa 4, 10. Punkt Obsługi Klientów - Łask, ul. Kościuszki 14. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 9 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Internal identifier: 530000.271.008.2026-ZAP
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90911200 Building-cleaning services
Additional classification (cpv): 90919200 Office cleaning services, 90911300 Window-cleaning services, 90914000 Car park cleaning services, 98310000 Washing and dry-cleaning services, 90610000 Street-cleaning and sweeping services, 90620000 Snow-clearing services, 90630000 Ice-clearing services, 77310000 Planting and maintenance services of green areas
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Prawo opcji: 1. W ramach prawa opcji Wykonawca zobowiązany będzie do dodatkowego wykonywania czynności dezynfekcji, o których mowa w pkt 10 Opisu Przedmiotu Zamówienia (załącznik nr 1 do umowy) w ramach usługi sprzątania. Zamawiający przewiduje możliwość rozszerzenia zakresu czynności codziennego sprzątania realizowanych tylko w dni robocze Zamawiającego. 2. Prawo opcji będzie realizowane na warunkach określonych § 14 Projektowanych postanowień umowy Załącznik nr 2 do SWZ.