2. Procedure
Procedure
Title: Levering van bedrijfskleding
Description: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van bedrijfskleding voor medewerkers in de groenvoorziening, de buitendienst gebaseerd op het principe “nieuw voor oud” en andere diensten en bijbehorende dienstverlening. Zie aanbestedingsdocumenten.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35113400 Protective and safety clothing
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Perceel 1
Description: Levering van bedrijfskleding voor medewerkers in de groenvoorziening, de buitendienst gebaseerd op het principe “nieuw voor oud” en andere diensten en bijbehorende dienstverlening. Zie aanbestedingsdocumenten.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van tweemaal maximaal twee jaar.